VTMN Agency створила новий образ славетного курорту Славсько

Наприкінці жовтня Vitamin Branding Agency провела ребрендінг славетного бойківського гірського курорту Славсько. Його метою є відновлення слави популярного, за радянських часів, курорту у Львівській області.

Комментарии 2130

Слоган селища – "Славсько – гори вражень" стає щодня відомішим. Дизайн для банерів, сувенірів, фірмового одягу, ялинкових прикрас, прапорів було створено у ретро стилі, який виглядає сучасно. Але головне – він зрозумілий та привабливий, як для 40-ка річних, так і для тінейджерів-студентів.
За словами Віталія Соболевського, власника Vitamin Branding Agency, бренд розробляли одночасно для двох аудиторій: лояльних, які перестали їздити, але все ще ностальгують; та молодих, які ще ніколи тут не були й для яких важлива ціна.

Митці рекламної агенції провели глибокі дослідження сприйняття Славська різними верствами населення та розробили креативне й інформативне позиціювання селища. Новий слоган, місія, візія – відображають  безліч можливостей для відпочинку на будь-який смак.

Цілі нового брендінгу також глобальні, як і можливості Славсько. Найдавніший курорт України колись був лідером, але останні дослідження показали катастрофічно низьку інформованість серед населення. Проте спеціалісти VTMN Agency наголошують, що завдяки змінам, інвестиціям та комунікаційній стратегії, Славське знову стане столицею зимового відпочинку.

Комунікація та поширення інформації відбувається за допомоги коротких відео роликів про переваги туризму у Славсько та активностей на сторінках в соціальних мережах.

Окремо спеціалісти наголошують, що це ледве не перший досвід в Україні, коли послуги з брендингу та піару замовляв не комерційний клієнт, а власне ОТГ.

«Такий формат роботи відрізняється від звичної нам комунікації з бізнесом, де є конкретна людина, яка приймає остаточне рішення. В цьому випадку довелося враховувати колективну думку громади. І окремим нашим завданням відпочатку було вибудувати правильну комунікацію з самими представниками громади, аби вони зрозуміли необхідність ребрендингу і впровадження змін. Сьогодні можемо вже сміливо сказати, що нам це вдалося. В ОТГ розуміють, що ринок туристичного бізнесу сьогодні – це в першу чергу маркетинг. І зміни необхідні, аби залишатися конкурентноспроможними», -  розповідає Орест Загорський, директор по роботі з клієнтами.

В агенції наголошують, що така динаміка розвитку і зміни напрямку дозволять включити в роботу з розвитку Славського буквально кожного жителя ОТГ. А це, в свою чергу, забезпечить лідируючі позиції на туристичному ринку країни.

Окрім того, спеціально створили сайт селища, який став центром, що інформує про можливості для відпочинку, ціни, розповідає про історію та передає атмосферу курорту.

5 цікавих фактів про новий брендінг Славсько:

·        Для розробки концепції було проведено 700 інтерв'ю тривалістю 20 хвилин.

·        Для створення ілюстрацій дизайнери використали старі фотографії та статті з міжнародних газет початку століття.

·        В дизайні хтось вбачає соцреалізм, а хтось класичний німецький плакат середини минулого сторіччя.

·        Перші брендовані прапори в селищі розвісять цьогоріч в день першого снігопаду.

·        На розробку нового бренду з бюджету селищної ради виділили 536 тис. грн.

Нагадаємо, що розробку свого бренду Славська селищна рада замовила на початку жовтня цього року.

 video
За матеріалами прес-релізу
Обсудить с другими читателями:
Погода