Втрачайте голову від краси

Із таким посилом студія архітектури та дизайну Sergey Makhno Architects запустила нову рекламну кампанію, у якій оспівує красу в простоті.

Комментарии 1125
Чорно-білі віжуали, де зображена дівчина безголови, на тлі сучасного міста виглядають досить просто. Головний візуальнийелемент кампанії – не її кінцевий продукт, не архітектура, не дизайн, і навітьне нова дизайнерська плитка чи керамічна лампа власного виробництва. Немає туті заманливих пропозицій чи акцій. Із віжуала навіть не одразу зрозуміло, що,власне, промотується. Єдине прохання-заклик: втрачайте голову від краси.

«Справжня краса така і є – вона проста. Просто –достатньо. І ми впевнені, що краса породжує красу, тому перетворили нашу роботуна мистецтво», – каже засновник і керівник студії Сергій Махно.

Тож втрачайте. Від краси, від кохання, від роботи,від п‘ятниці. Від осені і від зими.

Нагадаємо, минулого року студія робила кампанію уколаборації із художником Ромою Михайловим. Він створив колажі, де об’єднавархітектуру та дизайн-проекти студії із зображеннями, які у нього асоціювалисьз цими роботами. Вийшли вдягнені в хутряні шуби бетонні будинки, люстри-лілії,що зацвітали посеред басейну, а гігантська бетонна рука нависала над ліжком. 

За матеріалами прес-релізу
Обсудить с другими читателями:
Погода