Warner Bros. Discovery витратить на реструктуризацію в $4,3 млрд до кінця 2024 року

Американська медіакомпанія Warner Bros. Discovery, створена торік у результаті злиття WarnerMedia (медіа підрозділи AT&T Inc.) з Discovery Inc., має намір реструктурувати операції, щоб урізати витрати.

Коментарі 1022
Як повідомляє Variety, у компанії прогнозують, що витрати на реструктуризацію бізнесу до кінця 2024 року становитимуть близько $4,3 млрд. Основна частина витрат — від $2 до $2,5 млрд — припаде на сферу виробництва контенту. Компанія планує відмовитися від продовження низки вже розпочатих проєктів та спише пов’язані з ними витрати.

Зокрема Warner Bros. Discovery відмовилася від випуску на екрани супергеройського фільму Бетгерл, серіалу Півсвіт і низки анімаційних фільмів.

Передбачалося, що злиття WarnerMedia та Discovery призведе до економії на витратах у розмірі близько $3,5 млрд. З моменту закриття угоди об'єднана компанія скоротила робочі місця, у тому числі у підрозділі HBO та кабельних каналах Discovery. Раніше цього місяця також було оголошено про скорочення 26% робочих місць у телевізійному підрозділі Warner Bros.

WarnerMedia та Discovery оголосили про об'єднання у 2021 році. Тоді вони заявили про плани створити стрімінговий гігант вартістю $150 млрд.

За матеріалами nv.ua
Обговорити з іншими читачами:
Погода