WARWARRU: нагадування про варварство, що мусить бути покаране

Консалтингове агентство FSS з Харкова створило комунікаційний проєкт «WARWARRU», щоб зберегти пам’ять про зло та лихо, які несе сусідня держава українському народові.

Коментарі 1602
Дві війни, котрі вже пережила Європа, залишили глобальні політичні, економічні та культурні наслідки, які світ залагоджує й досі. Зараз, країна з «RU» на початку намагається посилити свій імперський вплив й веде третю велику війну з усім світом найпаскуднішими та нелюдськими методами. Тому, цей проєкт має слугувати згадкою про закріплення варварського клейма для кожного російського окупанта. Про оборону Маріуполя. Про жах та тортури Бучі й Ізюма. Про багатоденну відсутність світла, води та опалення по всій Україні. Про дітей, що народжуються у бомбосховищах. Про кожного українського воїна, чиє серце билось та зупинилось за свободу та незалежність.

«Ідея проєкту з’явилась ще на початку березня, але вважаю дуже символічним те, що ми презентуємо його зараз, в період більше 300-та днів спротиву, стійкості та незламності. Я сподіваюсь, що він дійде до багатьох українців і стане певним ремайндером про те, чому Україна ніколи не зупинить боротьбу і не складе зброю» — ділиться Альона Котляр, креативна директорка агенції FSS.

Головна ідея полягає у перегляді терміну, де автори звертались до транслітерації слова англійською, і потім його інтерпретації.

«Я думаю, що ніхто і ніколи не має забути про те, що зробила ця навала з нашими містами та людьми. І, як комунікаційники, ми змагаємось на цьому полі. Змагаємось з кремлівськими фейками, пропагандою та відвертою брехнею. Забути означає пробачити, а такого допустити ми не можемо» — коментує одна з авторок проєкту, Люда Бабак.

Ознайомитись з проєктом —https://www.warwarru.com/

Ідея та концепція — FSS consulting agency.

За матеріалами пресрелізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода