Watsons у піжамах: як міжнародна організація підтримує хворих в Україні

Watsons, як соціально-відповідальна компанія, розуміє, що у сьогоднішніх реаліях необхідно пам’ятати про важливість турботи про своє фізичне та ментальне здоров’я. І бажає щоб всі, хто зараз хворіє, якнайскоріше одужали і ніколи більше не хворіли.

Коментарі 845

Саме тому, 27 листопада компанія Watsons долучилася до «Всеукраїнського дня піжам», організованого партнерами - Фундацією Дім Рональда Макдональда, підтримавши всіх хто знаходиться чи знаходились на тривалому лікуванні в медичному закладі чи вдома.

Протягом дня співробітники Watsons, як центрального офісу, так і магазинів ділились своїми світлинами в піжамах у підтримку «Всекраїнського дня піжам», закликали друзів приєднатися до акції та підтримати Фундацію фінансово на сайті. Співробітники з радістю долучали до акції своїх рідних та близьких. Їхні теплі, щирі та підбадьорюючі фото сповнені домашнім затишком та оптимізмом. 

 Окрім надихаючої підтримки у соціальних мережах, Watsons надали товари власної продукції  на 50 000 грн. для 5 кімнат сімейного типу Фундації Рональда МакДональда у Вінниці, Харкові, Сумах, Львові та Києві.  

Нагадаємо, що Фундація Рональда МакДональда облаштовує сімейні кімнати в лікарнях, аби діти могли проводити більше часу з близькими.  Всі зібрані кошти з благодійної акції будуть спрямовані на будівництво нової кімнати сімейного типу у м. Київ. Кожен може долучитись та підтримати діяльність Фундації на сайті https://rmhc.org.ua/.

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода