Watsons запускає технологію Click&Collect

Міжнародний рітейлер в сегменті дрогері Watsons впроваджує доставку Click&Collect в Україні. Вже найближчим часом покупці зможуть забирати свої онлайн замовлення практично у всіх магазинах мережі.

Комментарии 1235

Технологія Click & Collect спрямована не тільки на розширення можливостей доставки товарів для покупців інтернет-магазину Watsons, але і покликана убезпечити процес покупки.

Така технологія має ряд переваг, які значно спрощують процес покупок, серед яких безкоштовна доставка, швидке та безпечне отримання замовлення та економія часу. Крім того, Click&Collect компенсує заборону на продаж певних категорій товару у зв’язку з посиленням карантинних заходів, адже в інтернет-магазині для покупців залишаються відкриті всі категорії товарів.

«Для Watsons важливо йти в ногу з часом та використовувати інноваційні підходи, щоб забезпечити клієнтів комфортним та якісним сервісом. Тим паче, у нас є досвід колег із міжнародних представництв A.S. Watson. Саме клієнти надихають нас на зміни та покращення, а сьогодення створює нові виклики, які для нас є приводом для самовдосконалення», - коментує Маханьова Дарина, менеджер із зовнішніх комунікацій Watsons Україна.

Наразі самовивіз можливий із 36 точок мережі, але найближчим часом до проекту приєднаються майже всі магазини Watsons в Україні.

За матеріалами пресс-релізу

Обсудить с другими читателями:
Погода