WePlay Esports розпочинає процес ребрендингу

WePlay Esports, одна з провідних кіберспортивних компаній у світі, оголосила про початок ребрендингу.

Коментарі 994

Нова айдентика відображатиме цінності та стратегію розвитку бізнесу у сфері інтертейменту. На першому етапі ребрендингу буде змінена назва компанії – на WePlay Studios. 

Протягом усієї історії існування компанії WePlay в основі її місії та цінностей була мрія — мрія створювати не просто заходи та шоу, а емоції та спогади як глядачів, так і учасників. За понад десять років роботи WePlay Esports організувала більш ніж 25 кіберспортивних турнірів та зібрала на своїх платформах понад два мільйони підписників та глядачів. WePlay Esports мала за честь потрапити до шорт-листа 43-ї щорічної премії Sports Emmy Awards у категорії «Визначне проведення кіберспортивного чемпіонату» та стати фіналістом премії 2021 Esports Awards у номінації «Креативна команда року».

Сьогодні WePlay рада оголосити про початок нового етапу розвитку бізнесу – як продакшн-компанії, що спеціалізується на створенні розважального та геймінг контенту. WePlay Studios прагне створювати унікальні інтеграції та рішення із використанням останніх розробок у сферах бродкастингу, доповненої реальності, комп'ютерної графіки та дизайну сцен, аби ще більше вражати глядачів у всьому світі. 

«Історія WePlay почалася в Києві – з 12 співробітників і спільного захоплення комп’ютерними іграми. За більш ніж 10 років роботи в Україні ми збільшили штат до 150+ людей і відкрили офіси та високотехнологічні арени в Києві та Лос-Анджелесі. За цей час наша команда отримала неймовірний набір навичок і унікальний досвід, та зараз ми готові зробити крок вперед до нових викликів і проєктів. Ми не покидаємо кіберспорт — ми розширюємо власні можливості», — говорить Юра Лазебніков, керуючий партнер і співзасновник WePlay Studios.

Відповідно до нової стратегії, WePlay Esports змінює свій брендинг та назву на WePlay Studios, що відображає розширення діяльності компанії за межі кіберспорту.

Починаючи з 2022 року, WePlay Studios напрацьовувала експертизу у роботі над геймінг шоу та розважальними заходами. Компанія стала стратегічним партнером мережі інфлюенсерів One True King та офіційним продакшн-партнером Enthusiast Gaming у роботі над шоу NFL Tuesday Night Gaming.

«За всю історію компанії ми тестували всілякі напрямки, багато експериментували та створювали різні продукти, які привели нас до того, що стало суттю нашої нинішньої бізнес-моделі – до виробництва контенту. Ми побудували наше ім’я та впізнаваність завдяки створенню культових подій. Зміна назви на WePlay Studios для нас є логічним кроком уперед», — каже Максим Білоногов, Chief Visionary Officer і генеральний продюсер WePlay Studios.

«Граючи у відеогру, ви представляєте персонажа, який прагне визнання у своїй спільноті. Ви проходите з ним шлях до чогось більшого і важливішого. Наша команда працює так само, як і грає, — прагне дедалі більших, грандіозних цілей. Ось чому постійне вдосконалення та розвиток – єдиний спосіб підвищити впізнаваність серед аудиторії та запам'ятатися їй. Команда WePlay Studios готова дивувати публіку навіть за межами кіберспорту. Ми готові ставити пріоритети та інтереси аудиторії на перше місце та показувати, наскільки вона важлива для нас», — каже Ірина Чугай, директор з маркетингу WePlay Studios.

Ребрендинг триватиме протягом наступних кількох місяців у кілька етапів: від зміни назви, оновлення візуальних елементів та палітри кольорів бренду до зміни корпоративного сайту та інформації про компанію.

За матеріалами пресрелізу 

Обговорити з іншими читачами:
Погода