WePlay Esports зупиняє роботу над російськомовними трансляціями кіберспортивних заходів

Компанія буде робити акцент на виробництві та розвитку україномовного кіберспортивного контенту. Також WePlay Esports і далі працюватиме над проведенням кіберспортивних турнірів та студій аналітики англійською мовою.

Коментарі 2057
Зображення: WePlay Holding
Зображення: WePlay Holding

У зв'язку з повномасштабною війною Російської Федерації проти свободи та незалежності України компанія WePlay Esports прийняла рішення заморозити свої поточні російськомовні проєкти. Зараз команда бачить неприпустимим продовжувати даний напрямок та створювати нові можливості для російського кіберспорту.

Натомість WePlay Esports буде більше працювати над україномовними кіберспортивними проєктами. Раніше компанія вже займалась створенням трансляцій та подій для україномовної аудиторії: україномовна трансляція WePlay AniMajor, технічне партнерство в рамках фіналу чемпіонату України – 2021 з Dota 2 та CS:GO, турніри для українців на платформі WePlay Compete – лиш кілька прикладів того, що було зроблено.

Російська мова є мовою спілкування та споживання контенту для багатьох людей у ​​всьому світі, так само як і англійська популярна у Європі, Сполучених Штатах Америки, Азії тощо. Для компанії родом з України, чиї співробітники зараз проживають біль від війни, що розпочата не нами, наш бізнес буде насамперед спрямований на підтримку незалежної, унікальної української культури. А підтримати українську армію можна за наступним посиланням – the TECHIIA Foudnation, благодійний проєкт міжнародного технологічного холдингу TECHIIA, частиною якого є WePlay Holding.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода