WhatsApp працює над новими функціями конфіденційності

WhatsApp працює над новими функціями конфіденційності, включно з інформацію про те, коли ви востаннє входили в месенджер.

Коментарі 1247
Більшість сучасних месенджерів та соцмереж дозволяють дізнатися, коли ваші друзі востаннє були онлайн. Це корисна підказка, що дозволяє дізнатися, чи варто очікувати швидкої відповіді. Однак не всім потрібно знати, що ви не спали до 4 ранку минулої ночі. WhatsApp працює над новими функціями конфіденційності, включно з інформацію про те, коли ви востаннє входили в месенджер.

Нові інструменти конфіденційності вже в розробці. Вони дозволять точно контролювати, хто може бачити певні частини вашого профілю. Наразі, «Останній візит», «Зображення профілю» і «Про себе» можуть бачити всі, ваші контакти або взагалі ніхто. Тут немає параметрів для налаштування, як наприклад у Telegram. Ці обмеження скоро будуть зняті, оскільки WhatsApp тестує можливість виключити певні контакти з дозволених для перегляду вашого статусу.

Ця опція також підтримуватиметься для перегляду фотографій профілю та біографії, що надасть більший контроль над конфіденційністю. Відключення параметра «Останній візит» залишиться матиме двосторонню дію. Якщо ви приховаєте його від групи людей у своєму списку контактів, WhatsApp у відповідь приховає їхню інформацію. Така ж опція пропонується і в Instagram.

Хоча нова функція була помічена в iOS, вона повинна з’явитися на всіх смартфонах, коли буде готова до роботи.

За матеріалами https://pingvin.pro
Обговорити з іншими читачами:
Погода