WhatsApp запустив нову функцію «Спільноти»

Функція створена для організацій, клубів, шкіл та інших приватних груп.

Коментарі 918
Фото: depositphotos.com
Фото: depositphotos.com
Нова функція WhatsApp «Спільноти» (Communities) значно розширює можливості онлайн-спілкування. Про це повідомляє TechCrunch.

Функцію почали тестувати на початку цього року. Деякі можливості, розроблені для «Спільнот», як-от реакції емодзі, спільний доступ до великих файлів (до 2 ГБ) і можливість для адміністраторів видаляти повідомлення, запрацювали на платформі ще до офіційного запуску. Тепер додались можливості створювати опитування, відеодзвінки з 32 особами, підтримка підгруп та більші розміри груп — до 1024 користувачів.

Конфіденційність забезпечує наскрізне шифрування. За словами генерального директора Meta Марка Цукерберга, компанія «прагне підняти планку рівня безпеки на найвищий рівень».

«Спільноти» WhatsApp призначені для використання людьми, які вже можуть бути пов’язані в реальному світі. WhatsApp базується на номері телефону, тобто люди, які приєднуються до дискусійних груп, уже мають певні знайомства один з одним, оскільки вони, можливо, обмінялися номерами телефонів або принаймні поділилися своїм номером з адміністратором групи. Однак номери телефонів будуть приховані від ширшої спільноти та відбиватимуться лише для адміністраторів та інших осіб у тих самих підгрупах.

Це має на меті збалансувати вимоги користувачів щодо конфіденційності з необхідністю дозволити членам групи зв’язатися окремо. Наприклад, можна не знати особисто кожного з батьків у спортивній команді дитини, але буде зручно спілкуватися з ними в приватній групі, яка може існувати як підгрупа всієї шкільної спільноти.

«Спільноти» WhatsApp приховані. Функція пошуку та виявлення недоступна — нові користувачі приєднуються за запрошенням.

Функція буде розгортатися для користувачів у всьому світі протягом наступних кількох місяців як на Android, так і на iOS.
За матеріалами https://ms.detector.media/
Обговорити з іншими читачами:
Погода