WhyNot? Enot стало найкращим агентством 2021 року в категорії Influencer-маркетингу

Третій рік поспіль IAB Ukraine (Interactive Advertising Bureau) та ВРК (Всеукраїнська рекламна коаліція) формують рейтинг digital-агентств та компаній, що надають послуги у сфері digital. Глобально IAB має представництво у 40 країнах світу, серед яких і Україна.

Коментарі 1643

Агентство WhyNot? Enot очолило рейтинг в одній з найактивніших категорій - influencer marketing. У ній оцінюються компанії, які просувають продукт за допомогою лідерів думок та блогерів. Переможцем традиційно стає учасник, який набрав найбільшу кількість балів у своїй категорії. Рейтинг враховує не лише фестивальний результат, а й низку інших факторів, серед яких і команда, та різноманітність самих послуг.

Крім цієї категорії агентство зайняло 3-е місце у категорії «Контент».

"Ми завжди раді таким результатам, - каже Євген Таллер, СЕО WhyNot? Enot - це ще раз продемонструє нам самим, що ми на своєму місці. Ми постійно доводимо, що співпраця з інфлюенсерами може бути більш ефективною, якщо довіряти слову блогера і його команді, тому нам вдається створювати крутий контент, який подобається не лише нашим клієнтам, а й самим лідерам думок. Influencer-маркетинг — сьогодні просто must комунікацій.

WhyNot? Enot ексклюзивно представляє інтереси більше 40 блогерів, а в базі агентства вже понад 1000 блогерів, які мають вплив на таких майданчиках як Instagram, ТікТок, YouTube та Telegram.

Серед клієнтів агенції такі бренди як: INTERTOP, Borjomi, OLX, Royal Canin, Rocket, TezTour та інші.

У минулому році WhyNot? Enot заснували премію National Bloggers Awards за досягнення у блогосфері та відкрили власний ТikTok House «WhyNot? House».

За словами команди, вони мають безліч інструментів у сфері influencer-маркетингу, які допоможуть вивести комунікації в Україні на новий рівень, а бурхливий 2021 рік і його результати — прямий цьому доказ.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода