Winner призначено дистриб'ютором марки MG в Україні

MG визнає стратегічну важливість українського ринку, призначивши Віннер Імпортс Україна своїм офіційним дистриб'ютором, відповідальним за розвиток бренду MG в Україні. Дистриб’юторська Угода була підписана обома сторонами 7 квітня 2021 року.

Коментарі 1569

Автомобілі MG розроблені з урахуванням вподобань європейських водіїв; бренд пропонує безпечні, сучасні, функціональні автомобілі за привабливими цінами.

Вихід на ринок бренду MG запланований на 3 квартал 2021 року з 5 моделями:

1. Середньорозмірний SUV, MG “HS”

2. Компактний SUV, MG “EZS”, 100% електричний

3. Компактний SUV, MG “ZS”, бензинові двигуни

4. Компактний седан, MG “5”, бензинові двигуни

5. Захоплюючий, новий флагман, 100% електричний (запас ходу згідно WLTP 400 км+), Середньорозмірний SUV, MG “Marvel R”, буде також презентований в Україні!

Коментуючи подію, Петро Рондяк, голова правління Winner Group Ukraine, зазначив: «Це справді честь і привілей представляти в Україні таку шановану торгову марку, як MG. Ми вважаємо, що додавання MG до нашого портфоліо брендів на 100% узгоджується з основним баченням Winner - надання найкращих у своєму класі автомобільних продуктів та послуг для наших клієнтів. Ми прагнемо довготермінової присутності в Україні і сподіваємось на такі ж довгострокові відносини з MG".

Коментуючи подію, Віталій Копич, Заступник Голови Правління Winner Group Ukraine, Фінансовий Директор Групи, зазначив: «Я хотів би подякувати командам SAIC та Віннер, що наполегливо працювали протягом останніх вісьми місяців, щоб ця подія настала, та окремо: Сергію Носенко, що призначений Бренд-директором MG в Україні та Ронг Бао (Mr. Rong Bao), Менеджеру Департаменту Розвитку Нових Бізнесів. Я вірю, що разом із Віннер MG досягне успіху в Україні”.

Коментуючи подію, Вейлі Тцай (Mr.Weili Cai), MG Директор Відділу Закордонних Продажів сказав: «Ми раді, що Україна тепер приєднається до групи європейських країн, які вже приймають участь у відродженні бренду MG в Європі. Ми з нетерпінням чекаємо на презентацію нових моделей MG українцям!».

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода