Wirtualna Polska Media запускає пакет українського телебачення

Польський технологічний медіахолдинг Wirtualna Polska пропонує новий пакет телевізійних каналів, орієнтований на українських користувачів. Насамперед тих, які після повномасштабного нападу росії були змушені шукати прихисток у Польщі.

Коментарі 1464

У пакеті WP Pilot, який має назву— «Україна ТВ» — 10 каналів розважального, документального, кіно-, спортивного та хобі-спрямування. Також є канал про кулінарію та контент для підлітків. Пакет включає наступні телеканали: Ukraine 1, Ukraine  2, NLO TV 2, Star Cinema, Star Family, X Sport, «Рибалка ТВ», «Дача», FILMUADrama, «Кус Кус».

Ті, хто регулярно переглядає розважальні проєкти, а також слідкує за останніми серіями кращих серіалів та топових фільмів, без сумніву, оцінять  канали: Ukraine 1, Ukraine 2, Star Cinema, Star Family, FILMUADrama.

Наповнення NLO TV 2 — це насамперед  комедійні серіали, а також програми про подорожі та хобі.

«Дача» — телеканал для тих, хто любить створювати красу своїми руками, захоплюється садівництвом та дизайном інтер’єру.

Усім, хто хоче знати найпотаємніші секрети кулінарії, здорової їжі та правильного харчування, варто дивитися канал «Кус Кус».

«Рибалка ТВ» — це канал, присвячений не лише рибалці, а й подорожам і приготуванню їжі.

Не обійдено увагою і  любителів спорту. Увімкнувши канал XSport, глядачі будуть в курсі найважливіших футбольних, волейбольних, баскетбольних ігор і навіть боїв ММА та кікбоксингу.

Пакет буде доступний на платформі з 1 червня.­

Фото: https://depositphotos.com.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода