Wizz Air запропонує 10 000 безкоштовних квитків для українських біженців

Wizz Air у співпраці з Choose Love, The Shapiro Foundation і The Steve Morgan Foundation збільшує пропозицію з надання безкоштовних квитків для українських біженців, котрі мають намір летіти до Великобританії.

Коментарі 2263

Wizz Air оголошує про те, що авіакомпанія у співпраці з неприбутковими організаціями Choose Love, The Shapiro Foundation, The Steve Morgan Foundation та USPUK запропонує 10 000 безкоштовних квитків* для українських біженців, котрі планують летіти із сусідніх з Україною держав (Болгарії, Угорщини, Польщі, Румунії, Словаччини) до Великої Британії для участі у візовій програмі британського уряду «Житло для України».

Спільна ініціатива з надання 10 000 безкоштовних квитків* стартує вже цими вихідними, а період здійснення подорожі за ними триватиме з 14 травня по 15 червня 2022 року. Представники Wizz Air, Choose Love, The Shapiro Foundation, The Steve Morgan Foundation, USPUK та уряду Великобританії зберуться в лондонському аеропорту Лутон цієї суботи, щоб зустріти українських біженців, які прибувають рейсами Wizz Air з польських Кракова й Варшави.

Основна мета ініціативи – забезпечити українських біженців безкоштовними перельотами у цей непростий час. Ми також хочемо у такий спосіб підтримати програму уряду Великобританії «Житло для України», котра дозволяє українським біженцям переселятися у Велику Британію до своїх спонсорів. Станом на 5 травня уряд Великої Британії видав українцям понад 95 000 віз у рамках цієї програми. Понад 37 000 українців  уже прибули до Великобританії, і ця нова ініціатива дозволить прийняти Великобританії ще більше українських сімей упродовж найближчих тижнів.

Безкоштовні квитки Wizz Air доступні загалом на 61 маршрутах, які авіакомпанія виконує з Болгарії, Угорщини, Польщі, Румунії та Словаччини до Великобританії, і включають один предмет ручної поклажі та один предмет зареєстрованого багажу (до 32 кг) для кожного пасажира. Повний перелік маршрутів з доступними безкоштовними квитками можна знайти нижче.

Choose Love також запустили офіційний вебсайт, на якому донори (в Європі та Великобританії) можуть внести кошти та збільшити у такий спосіб к-ть безкоштовних квитків, а також надати таку необхідну нині підтримку українським біженцям, котрі прибувають до Великобританії. Охочі  зробити пожертвування до фонду, можуть зробити це, відвідавши сайт Choose Love.

Джозеф Вараді (József Váradi), генеральний директор Wizz Air, зазначив: «Ми раді продовжувати підтримувати українських біженців, котрі беруть участь у програмі уряду Великобританії «Житло для України». Сподіваємося, що ця ініціатива допоможе багатьом українцям дістатися до безпечного місця у Великобританії вже найближчим часом. Крім того, наша команда по всій мережі доклала чималі зусилля з надання гуманітарної допомоги. Після того, як ми запропонували 100 000 безкоштовних квитків українським біженцям у березні та квітні, хочемо й надалі робити свій внесок у ці спільні зусилля».

Джозі Нотон (Josie Naughton), співзасновниця і генеральна директорка Choose Love, сказала: «Тарифи на авіаперевезення ніколи не повинні заважати людям мати доступ до безпеки. Ми раді співпрацювати з The Shapiro Foundation, The Steve Morgan Foundation, USPUK та Wizz Air, аби допомагати їм із перельотами».

Едвард Шапіро (Edward Shapiro), головний довірений Фонду Shapiro, зазначив: «Для нас велика честь співпрацювати з Wizz Air, Choose Love, Steve Morgan Foundation та урядом Великобританії задля впровадження цієї важливої ініціативи. Ми підтримуємо програми подорожей для переміщених осіб по всьому світу протягом кількох років і бачили, який вплив це може мати. Я знаю команду Wizz Air з 2016 року і вдячний за їхнє лідерство у підтримці українського народу в цей критичний час».

Стів Морган (Steve Morgan), філантроп і голова The Steve Morgan Foundation, зауважив: «Я радий підтримати цю ініціативу. Фантастично, що ми можемо зіграти ключову роль у допомозі 10 000 українців, які зазнали страждань через війну. Наша співпраця з цими чудовими партнерами – гарний приклад того, як ми можемо мати вплив ситуацію».

Лорд Харрінгтон (Lord Harrington), міністр у справах біженців у Сполученому Королівстві, сказав: «Забезпечення безпеки для якомога більшої кількості українців залишається нашим пріоритетом номер один, і я радий бачити підтримку програми «Житло для України» від Wizz Air. Я приємно і постійно вражений тим величезним обсягом роботи, що виконується на місцях, і вдячний як за щедрість громадськості, так і за постійні зусилля таких фондів, як Shapiro Foundation, Choose Love та Steve Morgan Foundation у забезпеченні українців безпечними подорожами до Великобританії. Ця програма має бути спільним зусиллям, і я закликаю інші компанії зробити крок вперед та співпрацювати з третім сектором, де це можливо».

Українські біженці, які хочуть забронювати безкоштовний квиток, можуть зробити це за посиланням: https://wizzair.com/#/rescue. Термін здійснення подорожей за ними - з 14 травня до 15 червня 2022 року. Для того, щоб отримати право на безкоштовні квитки, пасажирам потрібно ввести номер свого паспорта України (закордонний паспорт, який використовується для виїзду за кордон) під час бронювання. Під час реєстрації (check-in) пасажирам також необхідно буде надати український паспорт та візові/проїзні документи.

Ми рекомендуємо пасажирам прибути до аеропорту принаймні за три години до польоту, щоб мати достатньо часу для проходження реєстрації, контролю безпеки та спеціальних процедур із охорони здоров’я. Також закликаємо перевіряти наявність усіх необхідних проїзних документів для подорожі, наприклад, дійсного паспорта та візи. Будь ласка, відвідайте офіційний вебсайт країни призначення, щоб отримати найактуальнішу інформацію щодо необхідних проїзних документів.

Безкоштовні квитки доступні за такими маршрутами

Бухарест Бірмінгем
Бухарест Донкастер-Шеффілд
Бухарест Единбург
Бухарест Лондон-Гатвік
Бухарест Ліверпуль
Бухарест Лондон Лутон
Варшава Бірмінгем
Варшава Донкастер-Шеффілд
Варшава Единбург
Варшава Ліверпуль
Варшава Лондон Лутон
Гданськ Абердин
Гданськ Донкастер-Шеффілд
Гданськ Единбург
Гданськ Ліверпуль
Гданськ Лондон Лутон
Краків Бірмінгем
Краків Донкастер-Шеффілд
Краків Лондон Лутон
Катовіце Бристоль
Катовіце Донкастер-Шеффілд
Катовіце Ліверпуль
Катовіце Лондон Лутон
Люблін Лондон Лутон
Шимани Лондон Лутон
Познань Донкастер-Шеффілд
Познань Лондон Лутон
Жешув Лондон Лутон
Вроцлав Бірмінгем
Вроцлав Донкастер-Шеффілд
Вроцлав Лондон Лутон
Братислава Лондон Лутон
Кошице Лондон Лутон
Попрад-Татри Лондон Лутон
Будапешт Бірмінгем
Будапешт Единбург
Будапешт Лондон-Гатвік
Будапешт Ліверпуль
Будапешт Лондон Лутон
Дебрецен Лондон Лутон
Бакеу Ліверпуль
Бакеу Лондон Лутон
Клуж Бірмінгем
Клуж Донкастер-Шеффілд
Клуж Лондон Лутон
Констанца Лондон Лутон
Крайова Бірмінгем
Крайова Лондон Лутон
Яси Ліверпуль
Яси Лондон Лутон
Сату-Маре Лондон Лутон
Сибіу Лондон Лутон
Сучава Лондон Лутон
Тімішоара Лондон Лутон
Трансильванія Лондон Лутон
Бургас Лондон Лутон
Пловдив Лондон Лутон
Софія Лондон Лутон
Софія Лондон-Гатвік
Варна Ліверпуль
Варна Лондон Лутон
Фото: https://depositphotos.com.

За матеріалами пресрелізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода