WOG відкрила нові заклади у форматі coffee point у міжнародних аеропортах Києва та Одеси

Компанія WOG, добре відома мережею АЗК і закладів громадського харчування WOG CAFE, відкрила нові заклади у форматі coffee point, які розташовані у міжнародних аеропортах Києва ім. І. Сікорського (Жуляни) та Одеси. Ексклюзивним партнером цих закладів виступає компанія Philip Morris.

Коментарі 1588

У меню WOG coffee point – фірмова кава, мафіни, фруктові та трав'яні чаї, прохолодні напої, різні снеки та сигарети. Весь асортимент можна придбати в форматі «to go», що дозволяє брати їжу і напої на борт літака. А також відтепер відвідувачі аеропорту мають можливість випити напої ще до проходження митного контролю.

«Для нас основна цінність – комфорт клієнта. За роки роботи в аеропортах країни наші заклади довели свою успішність та популярність. Українці звикли до можливості замовити запашну каву, хот-дог чи сендвіч перед вильотом. І, відкликаючись на потреби й запити подорожуючих, враховуючи їх побажання, ми у партнерстві з компанією Philip Morris відкрили нові точки формату coffee point, в яких є можливість придбати не тільки страви та напої з меню кафе, але й інші товари. Сподіваємося, що нові заклади користуватимуться популярністю у кожного пасажира аеропортів», - розповідає Директор департаменту WOG CAFE за межами АЗК Ірина Соколовська.

Оператор вже має успішний досвід запуску і роботи WOG CAFE у цих аеропортах, а також у міжнародних терміналах аеропортів «Бориспіль» (Київ) та ім. Данила Галицького (Львів). Крім того, кафе представлені у 14 поїздах Інтерсіті та Інтерсіті+ «Укрзалізниці».

У планах компанії – подальший розвиток мережі закладів різних форматів у аеропортах, інших транспортних хабах та інфраструктурних об'єктах України.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода