WOW DONE AWARDS 2017 оголосив Голову журі Digital вертикалі

Міжнародний склад журі Digital вертикалі фестивалю маркетингових і digital комунікацій WOW DONE AWARDS 2017 очолить Levan Lepsveridze, креативний директор і співзасновник LeavingStone, Грузія.

Комментарии 2341

Levan є частиною найбільш нагороджуваного і відомого креативного digital агентства в регіоні. Під його творчим керівництвом, LeavingStone завоював 59 нагород на міжнародних рекламних фестивалях, серед яких Cannes Lions (два роки поспіль), Eurobest, London International Award, ADCE, Epica, Golden Drum, Гран Прі на КМФР, Гран Прі на Ad Black Sea. У цьому році роботи LeavingStone гідно займають перші місця в популярних звітах adsoftheworld.com і інших галузевих блогах про рекламу. Крім креативної роботи, Levan брав участь в консультаційних проектах з маркетингу, з метою просування підприємств малого і середнього бізнесу в рамках програми розвитку Азіатського банку. Також провідні університети Грузії часто запрошують його в якості спікера.  

Levan Lepsveridze буде працювати зі складом журі Digital вертикалі, який включає вісім представників з різних країн світу: Ізраїль, Україна, Іспанія, Бразилія, Італія, Великобританія, Німеччина, Росія. Ознайомитися зі списком міжнародного журі можна на сайті фестивалю.

Нагадуємо, що до дедлайну подачі конкурсних робіт на WOW DONE AWARDS залишилося менше десяти днів – 24 лютого 2017. 

У цьому році фестиваль WOW DONE AWARDS буде проходити у Львові – 24 і 25 березня в музейно-культурному комплексі пивний історії "Львіварня" за адресою вул. Клепарівська 18. У програму фестивалю увійде конференція Best Marketing Practices, Церемонія нагородження переможців і вечірки.

А поки, запрошуємо всіх учасників рекламно-комунікаційного ринку реєструватися на сайті конкурсу non-media.com прямо зараз і завантажувати свої кращі кейси.

Вічно щастити не буде! Коли люди скажуть WOW, журі скаже DONE! 

sostav.ua

Обсудить с другими читателями:
Погода
Effie