WPP оголосила про припинення діяльності в Росії

Міжнародний рекламно-комунікаційний холдинг WWP закриває офіси в Росії.

Коментарі 4305

WPP підтримує Україну та міжнародну спільноту, яка засуджує російське вторгнення, що спричинило гуманітарну кризу в центрі Європи. Рада WPP дійшла висновку, що присутність WPP в Росії буде суперечити їхнім цінностям як компанії, і тому вони припиняються свою діяльність в країні.

«WPP налічує близько 1400 людей у Росії, які були цінними членами нашої організації, і ми дякуємо їм за їх відданість компанії та нашим клієнтам. Ми глибоко шкодуємо про вплив цього рішення на наших російських колег. Ми будемо надавати їм підтримку та тісно співпрацювати з нашими клієнтами та партнерами, коли ми припиняємо нашу діяльність в країні.

Наші 200 людей в Україні продемонстрували надзвичайну стійкість і хоробрість перед обличчям жахливого нападу на їхню країну, і ми надихалися їх прикладом і підтримкою з боку їхніх колег у регіоні та в усьому світі. Ми підтримуємо постійний контакт з нашими лідерами в Україні, щоб надати фінансову та іншу допомогу нашим співробітникам», – як сказано в офіційній заяві.

WPP співпрацює з УВКБ ООН, агентством ООН у справах біженців, по збору коштів, щоб допомогти людям, змушеним покинути свої домівки в пошуках безпеки в інших частинах України або сусідніх країнах. Ми також фінансуємо всі пожертви працівників WPP.

sostav.ua

Обговорити з іншими читачами:
Погода