Xiaomi з українським режисером Антоніо Лукічем зняли мініартфільм про Одесу

Спеціально для всіх шанувальників кіно компанія Xiaomi презентувала в рамках Одеського міжнародного кінофестивалю колаборацію з відомим українським режисером Антоніо Лукічем – автором однієї з найуспішніших авторських комедій в історії українського кінематографу «Мої думки тихі».

Коментарі 1838

Результатом цього творчого тандему став ролик про Одесу, повністю знятий за допомогою флагманського смартфона Xiaomi – Mi 11 Ultra.

В цьому мініартфільмі Антоніо Лукіч запрошує глядача подивитися на Одесу крізь призму своїх дитячих спогадів. Режисер згадує, що саме в цьому місті він познайомився з кіно, а пізніше познайомив своє кіно з чудовим глядачем – адже українська прем’єра комедії «Мої думки тихі» відбулася в 2019 році саме в рамках Одеського міжнародного кінофестивалю, на якому фільм отримав приз глядацьких симпатій, премію FIPRESCI за найкращий український фільм, премію за найкращу акторську роботу та спеціальну згадку журі.

Саме завдяки найкращій у лінійці Xiaomi потрійній камері флагмана Mi 11 Ultra стало можливим повністю зняти цю кінороботу на смартфон. Усі три об’єктиви камери підтримують зйомку 8К-відео з частотою 24 кадр/с, забезпечуючи чудову якість зображення і точне відтворення світла й тіні. З камерою Mi 11 Ultra можна знімати швидкорухомі й віддалені об'єкти, знімати за умов недостатнього освітлення і вночі – все це дозволило режисерові повністю втілити свої творчі ідеї в мініфільмі.

Режисер Антоніо Лукіч поділився своїми враженнями: «Мені було цікаво, чи може смартфон стати повноцінним супутником в ліричних подорожах та моїх непомітних спостереженнях за реальністю. Варто сказати, що смартфон Xiaomi Mi 11 Ultra відмінно впорався з цією роллю. Якби подібний телефон з трьома камерами та величезною пам'яттю випустили 10 років тому, впевнений, половина моїх студентських фільмів могла б спокійно зніматися саме на нього».

 video

Результат колаборації Xiaomi та Антоніо Лукіча також можна подивитися у рекламному блоці перед кожним кінопоказом в рамках Одеського міжнародного кінофестивалю.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода