Я - твій шанс

Drama Queen створили рекламний фільм для додатка THE BREAKFAST

Коментарі 1134

Ролик знімали спеціально для виходу The Breakfast на американський ринок. Над проектом працювала креативна агенція Ані Гончарової Drama Queen разом із відеографкою Лізою Зуй.

Засновниці додатку — Ліза Орєшкіна та Етері Санеблідзе — переконані, що в гонитві за продуктивністю та технологічністю люди скучили за звичайним людським спілкуванням. Тому вони створили THE BREAKFAST — мобільний додаток для спілкування і зустрічей з новими людьми за сніданком. Зазвичай соціальні мережі диктують нам природу наших відносин: флірт, побачення або ділові переговори. В The Breakfast все навпаки. Додаток пропонує людям зустрітися. А що з цього вийде, — залежить від них самих.

Замість звичного «match» в The Breakfast потенційного нового знайомого називають «chance». Зустріч двох людей — це завжди шанс. Шанс зустріти наставника, нового співробітника, друга, подругу, музу, хороший секс, поганий секс, кохання всього життя або когось, хто буде тебе відверто дратувати.

Наш ролик — звернення від імені потенційного нового знайомого, який обіцяє стати для вас будь-ким. Але тільки якщо ви дозволите йому, наважитесь і скористаєтесь своїм «шансом». Ролик знімали невеликою командою в Києві.

 video
За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода