Як абоненти у різних країнах використовують телеком-послуги

В Україні абоненти використовують удвічі більше «голосових» послуг ніж в інших країнах Європи, але утричі менше дата-трафіку. З розвитком технологій 4G, баланс уподобань українців зміститься на користь мобільного інтернету

Комментарии 828

За даними GSMА Intelligence у 2017 році в країнах ЄС абоненти використовували у середньому  200 хвилин на місяць.  При цьому, середній рахунок на абонента (ARPU) склав  267 грн ($13,72). У Київстар за цей же період кожен абонент у середньому використав ь сягнув 589 хвилин, тоді як ARPU за цей же період склав 49 грн ($1,8).

Українські користувачі мобільного зв’язку усе ще використовують менше дата-трафіку, ніж  європейські. Так, в ЄС абонент у середньому споживає 2-3 тисячі мегабайтів щомісяця. Наприклад, абоненти мобільних операторів Литви у середньому використовують 5 тис МБ трафіка, у Польщі – 4 тисячі, Франції та Португалії – понад 3 тис.МБ. В Україні, за даними Київстар, у 2017 році абоненти мобільного інтернету в середньому використовували по 827 мегабайтів на місяць.

Однак уже за перші 20 днів роботи мережі LTE (4G) Київстар використання мобільного інтернету в ряді міст України перевищило 3000 МБ на абонента – це відповідає рівню європейських країн. Що цікаво, у Києві найбільше використовують високошвидкісний інтернет 4G студенти та курсанти - в гуртожитках університетів та військових частинах. У лідерах з використання  4G трафіку в цій категорії абонентів – студенти національного університету ім.Т.Шевченка.  А усього з  моменту комерційного запуску 4G і по цей час абоненти Київстар використали в новій мережі понад 428 ТБ дата-трафіку.

Павло Даніман, директор з маркетингу Київстар: «Все більше абонентів відкриває для себе світ з 4G від Київстар – швидкий інтернет на смартфоні дозволяє бути по-справжньому мобільним: працювати, спілкуватись, дивитись футбольні матчі онлайн у високій якості, слухати музику чи «стрімити» з улюблених концертів. Ми будемо продовжувати створювати ще більше нових можливостей для абонентів».

За матеріалами прес-релізу

Обсудить с другими читателями:
Effie
Погода