Як будуть розвиватися технології у 2021?

Прогнози на 2021 рік дуже відрізняються від передбачень на 2020 рік, і у той час як увесь світ намагається звикнути до життя в умовах пандемії COVID-19, технології допоможуть нам спокійно пережити цей період вдома.

Коментарі 3310

За прогнозами WSJ, ми й надалі матимемо доступ до роботи, розваг, охорони здоров’я та освітніх послуг з дому. Серед основних передбачень можна виокремити наступні:

- Електронна торгівля сформується у повному обсязі. У той час як у світі панував страх і примусове закриття усіх закладів, у 2020 р. показники електронної торгівлі різко зросли, проте цього року системи (і очікування) лише почали формуватися. Хоча у цій сфері беззаперечним лідером залишається Amazon, варто очікувати підвищення рівня конкуренції через онлайн-сервіси порівняння цін. Гра гіганта торгівлі ймовірно буде достатньо вигідною, проте неможливо гарантувати абсолютне збереження його позицій через все більший регулятивний тиск на великі технологічні платформи. Детальніше про ефективність електронної торгівлі можна дізнатися тут

- Наші технічні потреби відображають занепокоєння стосовно безпеки. Хоча й онлайн продається чимало безглуздих дрібничок – светр для забезпечення соціальної дистанції чи розумні маски з гарнітурою – такі потреби споживачів, як безпровідна зарядка / санітайзер для телефону Lexon, вказують на характер наших подальших переживань.

- Питання охорони здоров’я стане ще більш важливим через онлайн-консультації лікарів та домашні заняття спортом. Оскільки в багатьох містах спортзали все ще закриті, такі компанії як Peloton, що задовольняють спортивні потреби споживачів удома, ймовірно будуть і надалі активно розвиватися, так само як телемедицина, яка має нормалізуватися після шоку 2020 р.

- Робота з дому досягне своєї межі. 2020 рік показав, що віддалена робота може приносити свої плоди, навіть якщо певні аспекти неможливо задовольнити таким чином. Зокрема, одна з проблем – неможливість повноцінно відчувати себе частиною команди, проте WSJ передбачає, що невеликим компаніям вдасться безпечно з цим впоратися. У повсякденній роботі платформи будуть спиратися на досягнення 2020 року, щоб спробувати подолати прірву між цифровими командами і фізичним простором, у якому вони звикли існувати.

Джерело інформації – Волл-Стріт Джорнал (Wall Street Journal), WARC       

Переклад матеріалу підготувало Бюро перекладів та локалізації Workogram.

sostav.ua

Обговорити з іншими читачами:
Погода