Як читання книжок врятує Україну

«5 книжок врятують кожного!» Такий меседж містять борди на околицях Львова, створені PlusOne у рамках промо Book Forum (раніше “Форум видавців”) – головного культурного фестивалю країни та найбільшого книжкового ярмарку Східної Європи.

Комментарии 2066

Саме на Букфорумі вже 25 років визначається, що читатиме країна. Цьогоріч команда PlusOne розробила комунікаційну стратегію, запустила унікальний фестивальний абонемент Book Forum Card, створила промо-відео і серію емоційних історій про форум з зірками культурної і видавничої сфери,  а також запустила курсувати Львовом брендовані «Читай-трамваї».

 video

Усе під гаслом «Кожен їде по своє»: книжки, спілкування з авторами, дискусії, нічні тусовки з інтелектуалами чи просто прогулянки містом. Промо-кампанія стартувала у серпні – Букфорум уже встиг отримати сотні тисяч переглядів відео у соцмережах та суттєве зростання придбаних квитків онлайн.

PlusOne на цьому не спинилась і разом з Book Forum взялась за популяризацію читання. «Сьогодні в Україні відсутня дискусія про необхідність читання. А без читання в країни немає майбутнього! Ми віримо: кожен має читати мінімум 5 книжок на рік і це змінить країну на краще!» – зазначає Тарас Соловей, креативний директор PlusOne.

В останні дні серпня стартував флешмоб #5books. Його суть: поділитись переліком 5 книжок, які радиш прочитати наступного року. Для збільшення залученості PlusOne створили алегоричні відео про читання. Ролик з Андрієм Куликовим вже набрав більше 200 тис. переглядів.

 video

Сотні людей долучились до ініціативи, а організатори розіслали листа із запрошенням до флешмобу… українським політикам. І поки десяток топових політиків публікували книжкові рекомендації, PlusOne оприлюднили свої 7 бордів на околиці Львова, які мімікрують під найвідоміші українські передвиборчі кампанії.

Історія потрапила у провідні ЗМІ країни, люди продовжують читати і активно ділитись книжковими порадами, а команди PlusOne і Book Forum готуються до фестивалю, який відбудеться вже наступного тижня, 19-23 вересня, у Львові.

За матеріалами прес-релізу
Обсудить с другими читателями:
Погода