Як грати на сайті букмекера?

Топові спортивні події на букмекері з виплатами в гривнях. Обирай формати беттінга з найкращими умовами та додатковими заохоченнями у вигляді бонусів

Коментарі 1030

Спортивний беттінг стає невід'ємною частиною азартної сфери. Навіть у форматі онлайн азартні гравці можуть укладати парі на футбол, теніс, хокей, баскетбол, волейбол, кіберспорт, віртуальний спорт тощо. На букмекері встановлені правила, обмеження, яких має дотримуватись кожен клієнт. Лише в такому випадку можна розраховувати на примноження капіталу та успішність парі.

Більшість бк України дотримуються єдиного алгоритму створення ставок. Вони можуть відрізнятися між собою правилами, умовами, бонусами, доступними сервісами, проте основний принцип зберігається на всіх сайтах. Ігорний заклад повинен мати актуальну ліцензію, яка дозволяє йому приймати ставки на реальні гроші.

Принцип діяльності бк

Крім ключових спортивних дисциплін сучасні ігрові портали намагаються створити формати ставок й на екзотичні напрямки. Наприклад, вам пропонують спрогнозувати культурну або політичну подію, прогноз погоди тощо. Для того щоб краще зрозуміти принцип роботи букмекерської контори, розглянемо 3 ключові етапи:

  1. На офіційному сайті букмекера відображаються події на лінію з матчами та доступними коефіцієнтами.
  2. Гравець має визначити подію, яка привертає його увагу. Далі варто встановити розмір ставки та підтвердити парі.
  3. Якщо ваша ставка зіграла, ви отримаєте заробіток з урахуванням множника та розміри ставки. Якщо прогноз видався неточним, всі гроші букмекер забирає собі.

Це ключовий принцип, якого дотримуються всі букмекерські контори України. Крім ставок на лінію вони пропонують ще й формати в реальному часі. Live ставки визначають можливість залучення до гри в будь-який її момент. В можете слідкувати за грою у відеотрансляції та паралельно робити різні формати ставок.

Читати також: http://broadcast.net.ua/uk/news-broadcast/6502-onlain-kazyno-pin-ap-ta-ioho-asortyment-ihrovykh-avtomativ-vid-naikrashchykh-vyrobnykiv

Визначення маржі в букмекерських конторах

Маржа — це відсоток з кожної ставки, який визначає букмекери. Вона не знімається з прибутку додатково, а вже закладається у значення коефіцієнта виграшу. Це реальний прибуток букмекерської контори. Наявність такої маржі означає, що для букмекера важлива лише ваша активність. З кожної ставки компанія отримує мінімальний прибуток.

Визначте значення маржі на порталі можна кількома способами:

  • через порівняння коефіцієнтів на топових букмекерських конторах;
  • через готові огляди або рейтинги з фіксованими відсотками маржі.

Для вас буде прибутковою букмекерська контора, яка визначає мінімальне значення вигоди. Якщо правилами бк встановлені високі її значення, такий формат не буде вигідним для вас.

Як вигравати в букмекерських конторах?

Спочатку варто визначитися з сайтом, який відповідає ключовим стандартам якісного беттінга. Після створення аккаунта ви зможете ознайомитися з переліком доступних подій та умовами заробітку на них. Якщо ви розглядаєте спортивні події в форматі хобі, суттєво збільшується шанси на отримання доходу з них.

Пошук вигідної події визначається аналітикою та оцінками готовності суперників. Кожен беттор має детально проаналізувати подію, визначити коефіцієнти не лише на одному сайті букмекера, але й на інших.

Спочатку краще визначати мінімальні значення ставок, поступово збільшуючи ці суми. Ви маєте зрозуміти алгоритм укладення парі, умови примноження капіталу, специфіку конкретної спортивної дисципліни.

Читати більше: https://slavutich.cn.ua/news/panorama/17769-stavki-na-favorit-sport-mitteva-reestracija-na-portali-laiv-stavki-i-shedri-bonusi.html

Обговорити з іншими читачами:
Погода