Як креативна агенція Bickerstaff.734 рятує світ — результати КМФР Positive Change

Креативна агенція Bickerstaff.734, за результатами отриманих нагород на Kyiv International Advertising Festival КМФР, стала однією з найефективніших українських агенцій. Сумарно агенція отримала 19 нагород. Серед них, 2 золота, 6 срібла і 11 бронзи і 4 шортлісти.

Цьогорічна особливість фестивалю КМФР заключалась в тому, що головною і єдиною категорією стала категорія Positive Change. У цю категорію увійшли проєкти, які позитивно впливають і борються з проблемами екології, війни та розкривають соціальну проблематику. Bickerstaff.734 представили шість своїх проєктів. Серед них, Laska Upcycle Merch, Outre Life Balance Clinic, Khortytsia, Slava Ukraini, Easter Gif Attack та All Around the (Russian) World. Найбільшу увагу журі отримали два останніх проєкта та Laska Upcycle Merch.

Проєкт Laska Upcycle Merch був створений з благодійним магазином Ласка. Агенція створила новий напрямок бізнесу — створення мерчу з вже використаних речей. За кілька місяців до проєкту долучились понад 20 великих українських компаній.

 LASKA_CASE.mp4

Проекти All Around the (Russian) World і Easter Gif Attack були створені після 24 лютого. За словами команди, основною місією створення цих проєктів стала боротьба з російською пропагандою і дезінформацією. Так, наприклад, All Around the (Russian) World — це імітація усім відомого Airbnb, але з фотографіями зруйнованих українських будинків. Після бронювання росіяни потрапляють в Telegram-бот з правдою про війну в Україні.

 All around the (Russian) world
 Easter Gif Attack

Креативний директор Bickerstaff.734 Ілля Ануфрієнко додає: “Якщо росіяни не хочуть бути ізольованими та замкненими у своїх власних руйнуваннях та агресії, важливо знати правду про цю війну та почати чинити опір режиму”.

Ще одну партизанську війну агенція провела у Viber. Easter Gif Attack креативщиків заключалась в тому, що росіяни відправляли яскраві вітання з Великоднем, але через кілька секунд гіфка змінювала зображення на фотографію з війни в України. Партизанський гіф-пак використало близько 3 мільйонів росіян.

Кілька тижнів тому Bickerstaff.734 також увійшли в топ-3 Міжнародного рейтингу креативності комунікаційних агентств України сезону 2021-2022, за версією ВКР. Міжнародний рейтинг креативності визначався за списком міжнародних фестивалів рейтингу WARC Creative 100, а також з додатковим включенням ADC Europe та Epica Awards.

За матеріалами пресрелізу