Як маркетологам реагувати на зміну поняття вартості

Усі перепони, які з’явилися на шляху людей у зв’язку з COVID-19, змусили їх шукати нові форми вартості, такі як проста електронна торгівля або доплата за гігієну. Тому маркетологам варто переглянути способи передачі вартості через розсилку повідомлень і вигідне ціноутворення. У новій інструкції WARC щодо цього є кілька порад.

Коментарі 1906

Інструкція WARC з роз’яснення поняття вартості

Сприйняття вартості споживачами впливає на вибір бренду, частотність звернень і лояльність, а зростаюче сприйняття вартості може призвести до справжніх змін у період кризи. Постпандемічні цінності уже почали з’являтися у деяких частинах Азійсько-Тихоокеанського регіону: наприклад, споживачі хочуть, щоб бренди допомагали їм вирішувати суспільні проблеми, що виникли унаслідок COVID-19, у той час як нові моделі цифрової поведінки пропонують своє бачення життя після пандемії.

П’ять основних положень

  1. Поняття «вартість» має широке значення в маркетингу – переконайтесь, що усі учасники процесу розуміють цей термін однаково.
  2. Ціноутворення – це основний спосіб передачі вартості, але майте на увазі, що не всі споживачі шукають найнижчу ціну.
  3. Нематеріальна перевага у вигляді довіри, впевненості і задоволення теж слугують для передачі вартості, а під час пандемії вони відіграють особливу роль.
  4. Біхевіоризм – це ефективний спосіб сигналізування і оптимізації вартості.
  5. Розширення асортименту продукції з різним бюджетом у період кризи може запропонувати нову вартість і зберегти залучення споживачів.

Переклад матеріалу здійснило бюро перекладів та локалізації Workogram

sostav.ua

Обговорити з іншими читачами:
Погода