Як METRO Cash&Carry Ukraine розвиває гастрономічну культуру країни в YouTube?

Спецпроєкт, який допомагає відчути себе крутим шефом прямо у себе на кухні, створили METRO Cash&Carry Ukraine та MokCo Agency.

Коментарі 2220

Роботу над каналом діджилал-агенція розпочала наприкінці 2018 року. За цей час освітньо-фанові ролики за тегами #ТиЕксперт, #ТиШеф, #ВиРесторатор отримали понад 31 мільйон переглядів! Середній відсоток перегляду відео – 67%.

«Популярність відеоконтенту стрімко зростає, це вже не майбутнє, а сьогодення. Людям подобається дивитися відеоролики, адже вони зазвичай зрозумілі, прості, часто кумедні, динамічні і в нашому випадку несуть і освітню функцію.»,коментує Антон Жорін, Начальник управління з маркетингу METRO Cash&Carry Ukraine.

Головним героєм роликів #ТиЕксперт та #ТиШеф обрали Іллю Сьоміна — шеф-кухаря ресторану TinTin та коктейль-бару Loggerhead. Інженер-будівельник за освітою, він стрімко увірвався в професію і вже в 25 років став шефом.

У роликах #ТиЕксперт він розсікає гіпермаркетом на скейті та розповідає, як вибирати якісні товари власної торгової марки METRO Chef. А за тегом #ТиШеф показує, як із цих же продуктів легко приготувати страву як з ресторану та відчути себе справжнім кулінаром!

 video

Що було за кадром?

Валерія Боть, senior account manager: “Після нічних зйомок нашій команді вже нічого не страшно :) Ми стали трохи ближчими до усіх світловиків, звуковиків і навчилися високої кухні в перервах між дублями. А ще ми протягом року ускладнювали трішки життя працівникам гіпермаркету і дуже вдячні їм за розуміння”.

Кумедні образи Іллі придумувала креативна копірайтерка проєкту Ольга Лівік. Всі костюми поїхали до офісу після зйомок. “Тепер на новорічний корпоратив у кожного з команди є готовий костюм :)”, ділиться вона.

А от рубрика #ВиРесторатор об'єднала не одного топового експерта ресторанного бізнесу. Серед них: Олексій Повторейко, Віктор Тітов, Оксана Марусич та Соф’я Коломійцева. У серії інтерв'ю вони розповідають про підводні камені та секрети роботи у сфері HoReCa.

31 жовтня вийшов 50-ий ювілейний ролик-інтерв’ю з Сергієм Бейсеревичем, шеф-кухарем ресторану “BARVY”. 

 video

"Вся крутість проєкту в тому, що люди з усієї України можуть навчатися високої кухні в найкращих експертів, які зазвичай не діляться своїми знаннями безкоштовно", — зазначає директор MokCo Проненко Гліб.

Проєкт створювали:

METRO Cash&Carry Ukraine

MokCo Agency

4К Production

Syndicate Production

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода