Як наблизити перемогу України над рф?

Ніщо не зможе принести більшого морального задоволення, ніж твоя особиста причетність до знищення військових рф в Україні. Уяви як ти подаєш українським військовим набої, якими вони крок за кроком нищать окупанта, як підносиш нашим захисникам «Javelin» для знищення колони ворожої бронетехніки, як скеровуєш український байрактар на позиції «загублених» російських вояк.

Коментарі 1314

Із військовими облігаціями, випущеними Міністерством фінансів України, ця благородна місія під силу всім українцям, вітчизняним підприємствам та іноземним партнерам України. Адже інвестовані гроші стануть тим цвяхом у російську домовину, який безповоротно поховає країну-агресора та принесе Україні перемогу. А головне -  ви спільно із Збройними силами України зможете помститеся російським фашистам за кожну вбиту ними дитину, за кожну згвалтовану українку, за смерть кожного українського захисника.

Тож декілька слів про фінансову барикаду у протистоянні з росією.

В першу чергу необхідно зрозуміти, що війна кардинально змінила нашу свідомість та повсякденне життя. Під час військових дій ми все частіше шукаємо ефективні алгоритми,  які допоможуть нам вистояти у запеклій боротьбі. Це стосується і сфери управління власними фінансами.

Так, з початку березня українці вже придбали державні військові облігації на суму понад 89 мільярдів гривень. В умовах військового стану це чи не єдиний спосіб на 100% убезпечити власні кошти і водночас допомогти нашому війську у цей складний період. 

Для тих, хто ще не знає. Військові облігації (або військові ОВДП) — це різновид цінних паперів, що мають цільове призначення, а саме - фінансування оборонних і соціальних потреб нашої держави.

Механізм їх придбання для фізичних та юридичних осіб сьогодні максимально спрощений, тож придбати військові ОВДП не складніше, ніж, приміром, відкрити депозит у банку. Ось головні факти:

  • військові ОВДП випускаються Міністерством фінансів України, а їхній обіг в Україні здійснюється виключно в електронному вигляді.
  • військові ОВДП є найнадійнішими цінними паперами в Україні, оскільки держава гарантує їх погашення у повному обсязі - 100% суми.
  • можливість інвестувати у військові облігації стартує від 1 000 гривень (тобто можна купити навіть один цінний папір номіналом в одну тисячу гривень)
  • купувати військові облігації можуть і юридичні особи, і громадяни, а дохід від даного інвестування не оподатковується.
  • при купівлі військових облігацій є можливість обрати термін їх розміщення (приміром, на декілька місяців, чи на 1 рік). Від цього залежить й відсоток дохідності (максимально - 11% річних).
  • процедури відкриття рахунків максимально спрощені під час військового стану, а більшість банків-посередників, які продають ці ОВДП громадянам, відмінили комісії за відкриття та ведення рахунків.

Придбати військові облігації та отримати необхідні консультації можна за посиланням: bonds.gov.ua

Тож продовжуємо допомагати армії, волонтерити, заощаджувати ресурси і сили, що неодмінно знадобляться після нашої перемоги для великої повоєнної толоки.

 video
За матеріалами пресрелізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода