Як не ми, то хто? Як жінки наближають перемогу України

Понад три місяці українці борються проти повномасштабного вторгнення Росії. Роль жінок у цій війні – невід'ємна.

Коментарі 1646

Вони захищають, рятують життя на фронті та в операційних, волонтерять, відбудовують знищені Росією українські міста, займаються евакуацією та розселенням українців, чиї домівки були знищені, забезпечують потреби військових та цивільного населення. Жінки керують організаціями й бізнесами, ухвалюють важливі рішення на національному й місцевому рівні. Вони творять історії, які варті того, щоб їх почули.

Саме тому ООН Жінки в Україні разом з агенцією plusone social impact та у партнерстві з Міністерством закордонних справ Канади й Урядом Данії запустили проєкт «Як не ми, то хто?». 

Емоційний маніфест присвячений тим, хто вкладає сили та сміливість, щоб наше сьогодні було захищене, а вільне завтра – можливе. Героїнями ролика стали реальні жінки, які щодня роблять вибір боротись за своїх людей та країну в складних умовах війни.

 video
Персональні історії про жінок-лідерок та їхній щоденний внесок у боротьбу можна знайти за хештегом як_не_ми_то_хто у соцмережах, а також на сторінках Ukrainer і Бабеля.

Серед героїнь проєкту - засновниця волонтерської організації «Зграя» Євгенія Таліновська, дитяча неврологиня із «Охматдиту» Галина Федушка, голова Заболотцівської громади Марія Дискант, бойовий медик Марія Назарова, засновниця Гостомельського притулку для тварин Ася Серпинська та інші сміливі українки.

Запрошуємо всіх вас дізнатися більше про героїнь проєкту та поширювати інформацію, щоб надихнути якомога більше українців не втрачати впевненості та невтомно продовжувати робити титанічну роботу для перемоги. Адже як не ми, то хто?

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода