Як небанально привітати друзів з Новим роком?

Серія креативних привітань у стилі чатів українських письменників-класиків від студії онлайн-освіти EdEra

Коментарі 3321

Якими цитатами зі своїх творів привітали б українців із Новим 2021 роком Григорій Сковорода, Тарас Шевченко, Іван Франко, Олександр Олесь та Григір Тютюнник?

Усі відправляють друзям та рідним новорічні привітання картинками або веселими відео. Цього року ми пропонуємо замінити їх на цитати українських класиків. Серія привітань від EdEra зроблена у стилі чатів у месенджері, де письменники надсилають цитати зі своїх творів, які надзвичайно актуальні в наш час. Ми ще й додали слова про наболіле (пандемію, локдаун, кризу) та побажання, аби всі ці негаразди скоріше минули в новому році.

«Лупайте сю скалу!

Нехай ні жар, ні холод

Не спинить вас!

Ні Covid! З Новим 2021 роком!», — говорить Іван Франко, і його слова з вірша «Каменярі», який написаний понад 100 років тому, ніби оживають для нашого покоління. 

Так EdEra продовжують кампанію до Дня писемності та мови, покликану показати сучасність і актуальність українських класиків. Та хочуть, щоб українці поверталися до української літератури, надихалися нею та шукали підтримку у складні часи в словах Шевченка, Франка та інших.

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода