Як New Strategies Group підвищив ефективність спільнот Bonduelle у 3 рази

Торік французька компанія Bonduelle звернулась до комунікаційного діджитал-агентства New Strategies Group із завданням перезапустити комунікацію бренду в Instagram й Facebook.

Коментарі 2792

Проймавшись цінностями компанії – надихати людей вживати більше рослинних продуктів для їхнього здоров'я та добробуту планети, – команда агентства взялась за розвиток проєкту Bonduelle «Вмикай Здорове Овочеве Життя» в соцмережах.

Сторінки бренду наповнилися цікавими текстами та яскравими ілюстраціями, які приносили користувачам естетичне задоволення і збуджували апетит. Для цього максимально використовувалися крафтові фото та відео, що демонстрували підписникам продукт таким, який він є у житті.

В результаті у 2020 році спільноти бренду в Facebook та Instagram охопили понад 1,2 млн і залучили понад 100 тис. українців відповідно.

Проте New Strategies Group недовго милувалися результатами, адже у 2021 році їм належало подолати планку за візуальним контентом та охопленням, яку ж самі й встановили.

Що не змінилося?

  • Завдання бренду як і у 2020 році звучали так: допомагати бренду нести свою місію у соцмережах, надихаючи українців їсти більше овочів, а також підтримували національні та сезонні кампанії Bonduelle.
  • Концепт сторінок, який заохочував підписників «вмикати овочеве життя», розповідаючи читачам спільнот, як готувати смачні страви з Bonduelle. А також мотивували споживачів купувати продукцію бренду, щоб урізноманітнити раціон незалежно від сезону. 
  • Тон оф войс, що звучав експертно і дружньо, мотивував українців готувати з Bonduelle щодня.
  • Тексти постів, що за можливості скорочувались до 250 знаків.
  • Висока якість крафтового фото- й відеоконтенту, яка утримувала увагу наявних підписників та залучати нових.

Проте візуальний стиль спільнот за рік змінився й ось чому.

Оновлений візуальний стиль

Щороку New Strategies Group намагається освіжити та покращити вже наявні візуальні рішення брендів, з якими працює. І сторінки Bonduelle не стали виключенням.

Цьогоріч ми вирішили зробити акцент на яскравому мінімалізмі та фуд-арті, що дозволило й надалі розкривати безліч іміджевих сюжетів з продукцією бренду, не порушуючи єдиної візуальної розповіді, – коментує креативний директор New Strategies Group Олексій Бондаренко.

Кожному віжуалу спільноти приділялося багато уваги: використовувався найкращий реквізит, свіжі овочі та зелень. Нам було важливо показати продукт Bonduelle у чистих та естетичних композиціях, які б збуджували уяву читачів і мотивував неодмінно придбати продукцію бренду, щоб приготувати смачну страву на вечерю чи перекус.

У процесі роботи з брендом домінантний колір змінювався в залежності від сезону, рекламної кампанії чи нових продуктів, але це завжди був і є колір, який максимально підкреслює бренд і відповідає його загальній стилістиці.

Просування й результат

У просуванні спільнот New Strategies Group слідувало наступної тактики:

Ставили на промо всі пости без винятку. Це дозволило підтримувати постійну активність у спільнотах та збільшити органічне охоплення аудиторії.

В Instagram розподілили бюджет на охоплення і залучення рівномірно. Ставка на залучення збільшила кількість лайків, шерів та коментарів під постами, а ставка на охоплення — знизила ціну на контакт з контентом і посилила знання серед аудиторії.

Спільнота у Facebook просувалася активніше на охоплення, оскільки саме в цій мережі була зосереджена основна цільова аудиторія бренду – жінки та чоловіки 25-55+, які цікавляться приготуванням страв та здоровим способом життя, – коментує СЕО New Strategies Group Володимир Чернер.

Стратегія просування дозволила нам охоплювати понад 1,3 млн українців щомісяця, й понад 2 млн протягом національних рекламних кампаній.

За рік же спільноти Bonduelle охопили понад 5,5 млн українців, що в 3 рази більше ніж у 2020 році, й отримали близько 1 млн реакцій на контент. А це означає, що завдання надихати людей вживати більше продуктів рослинного походження для їхнього здоров'я та добробуту планети виконується на відмінно. Далі – більше. :)

Обговорити з іншими читачами:
Погода