Як іноземці донатять кошти Україні?

Дослідження, як іноземці донатять кошти Україні.

Коментарі 2916

Київські креативники та маркетологи з агенцій Svitsoft, Who Are You та TOPDOG на четвертий день війни, у бомбосховищах, створили волонтерський проект www.standwithukraine.com.ua , метою якого є донесення до іноземців основних способів того, як вони можуть допомогти українській армії та українцям у протистоянні з агресором, адже залучення міжнародної спільноти до підтримки України під час війни є вкрай важливим для перемоги.

Цей ресурс акумулює та публікує лише інформацію та рахунки, що підтверджені офіційними джерелами, і дозволяє здійснити фінансову та гуманітарну допомогу, а також допомогти у якості волонтера. Всі дані є підтвердженими та регулярно перевіряються і оновлюються. Щодня команда працює над розвитком сайту, створенням відео для YouTube каналу, креативами, запускають рекламу, таргетовану на 20 різних країн, ведуть роботу у соціальних мережах. Сайт перекладено на 9 мов.

Через три тижні ми вирішили проаналізувати: як громадяни тієї чи іншої держави реагують на заклики фінансово приєднуватися до допомоги Україні?

Дані засновані на 4,531,327 респондентах

100% — це кількість людей у кожній країні, які побачили оголошення із закликом до здійснення донату, та зробили свій внесок.

Георгій Курбанов, СЕО Svitsoft, співорганізатор www.standwithukraine.com.ua : “Вже за перші кілька днів існування проекту, ми побачили транші від 50.000$ з боку різноманітних закордонних бізнесів, у тому числі, і наших знайомих та колег. Однак, сенс цього дослідження полягав не в тому, щоб порахувати хто і скільки вважає за потрібне віддавати на благодійну допомогу нашій державі. Важливою є будь-яка посильна допомога. Ми лише хотіли прослідити інтерес до цієї теми серед громадян різних країн. Певними інсайтами цього дослідження для нас стали, наприклад, дані щодо Австрії. Здавалося б, ця країна не дуже лунає на слуху з приводу активних дій її уряду у напрямку ініціації санкцій в бік Росії. Однак, як бачимо, суспільство на рівні окремих індивідів дуже толерує темі війни в Україні”.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода