Як освіжитися новим дизайном Актуаль від Danone

Молочка - це дуже корисно, але ж так нууудно... Сьогодні полиці магазинів переповнені однаковими пляшками та упаковками з однаковими фруктами, що падають в однакові “хвилі” молока.

Комментарии 1866

Рибченко Вікторія, старший бренд-менеджер Danone Ukraine:


“Бренд - це особистість, яка повинна розвиватися, а не стояти на місці.

Особливо з такою назвою марки, як «Актуаль», у всіх в команді було незаперечне бажання зробити продукт максимально актуальним. Адже він призначений для молодих, яскравих і активних людей, які шукають смак у всьому чим займаються і хочуть отримувати від цього задоволення. Тому Актуаль хоче ділитися своїм освіжаючим смаком і користю в сучасній і цікавій подачі”.

Бондаренко Катерина, молодший бренд-менеджер Danone Ukraine:

“Лакто-Сік Актуаль - це в першу чергу освіжаючий напій, який несе користь молочної сироватки і смак соку. А ринок напоїв яскраво демонструє своє бажання бути в тренді для своєї аудиторії, так би мовити - друзів. Саме бажання бути на одній хвилі зі своїм споживачем підштовхнуло нас до такого яскравого і стильного дизайну”.

Розробкою нових етикеток займалася команда креативного агентства R Agency.

Аліса Меженська, молодший арт-директор R Agency:

“Нам дуже пощастило з клієнтом, який був готовий до нестандартних рішень. Він підтримав наше бажання відірватися на повну, щоб виділитися з блідої маси упаковок у молочному відділі.
Ми зробили яскраві сюрреалістичні ілюстрації, в яких показуємо, що "Актуаль - актуальний у будь-якій, навіть найнезрозумілішій ситуації".
Також ми наповнили етикетку різними фічами типу “рецептів від запари”, щоб людям було цікаво розглядати її по дорозі до каси, або навіть запостити в інстаграм”.

R Agency:

Junior Art Director - Alisa Mezhenska

Creative Group Head - Dima Liutyi
Designer - Arman Enokyan
Senior Account Manager - Maria Ursta


Danone Ukraine:

Senior Brand Manager - Rybchenko Viktoria
Junior Brand Manager - Bondarenko Kateryna

За матеріалами прес-релізу

Обсудить с другими читателями:
Погода