Як отримати кредит, не виходячи з дому - знають у MOYO

Оформити кредит онлайн клієнтам мережі техніки та електроніки MOYO стало ще простіше - адже компанія суттєво вдосконалила функцію Кредитного брокера для інтернет-замовлень

Коментарі 1082

Для тих, хто не в курсі - кредитний брокер - це спеціальний сервіс, який автоматично надсилає кредитну заявку у обрані банки і за тим же алгоритмом надсилає відповідь покупцеві.

Наразі для онлайн-кредитів в MOYO вже доступно 5 банків, тобто навіть отримавши відмову від однієї установи - клієнти одразу мають аж декілька альтернатив. Це суттєво полегшує інтернет-покупки - і робить шопінг гнучким та комфортним. Рітейлеру також вдалося цілком автоматизувати процес, завдяки інтеграції програмного забезпечення “Таргет Фінанс”.

Так, після замовлення товару на сайті потрібно лише обрати MOYO-розстрочка або MOYO-кредит, зазначити бажаний період кредитування, а після того як кредитний брокер відправить заявку у доступні банки, дочекатися відповіді та оформити договір. Для підписання документів навіть не потрібно нікуди їхати, адже можна просто обрати послугу кур’єрської доставки, що доступна для більшості банків.

З самого початку пандемії COVID-19 ми посилено працюємо над тим, щоб зробити шопінг максимально безпечним та зручним, а сервісонлайн-кредитування простим і доступним 

зазначив генеральний директор мережі MOYO, Валентин Івакін.

У результаті апдейту, в MOYO суттєво скоротили час обробки кредитних заявок, тож клієнт може отримати відповідь від усіх банків вже протягом 10 хвилин з моменту оформлення замовлення - і обрати оптимальний варіант.

Окрім того, мережа MOYO значно покращила умови кредитування для понад 70% товарів, представлених на сайті. Це дозволить клієнтам MOYO сповна насолоджуватися навіть масштабними покупками, не відчувши суттєвих втрат для гаманця.

Про компанію:

MOYO — національна мережа магазинів техніки та електроніки. Інтернет-магазин moyo.ua пропонує сервіс доставки товарів 24/7. Завдяки автоматизованій транспортній лінії, зі складу здійснюється видача товарів протягом 20 хвилин з моменту замовлення на сайті. Понад 3 млн відвідувачів щомісяця. Компанія дотримується закону України та підтримує всі превентивні дії щодо захисту населення від поширення вірусу COVID-19. Інтернет-магазин працює в посиленому режимі.     

За матеріалами прес-релізу.                      

Обговорити з іншими читачами:
Погода