Рекламіст чи маркетолог може звучати так само гордо як лікар або пожежник. Треба лише відкинути архаїчні уявлення про маркетинг та почати будувати Бренди які змінюють світ на краще.
Ми живемо в Instant World – все настільки стрімко змінюється, що, здається, миттєва рефлексія це єдиний шлях до успіху.
Але це не так. Наш “негайний світ” все ще потребує довгострокових ретельно-пропрацьованих стратегій. Вони допоможуть перетворити Бренд на Lovemark. Вони стануть основою для Ідей, що здатні змінити світ!
Про це та інше буде говорити Костянтин Шнайдер – креативний директор Publicis Groupe Ukraine та Saatchi & Saatchi Ukraine, найкреативнішої рекламної агенції України, за плечима якого досвід роботи із найуспішнішими та найбільшими брендами світу та сотні нагород різних міжнародних фестивалів.
А ще, окрім лекції буде й практична частина де в кожного буде можливість потренуватися у Бренд-білдингу!
Резервуй своє місце тут: https://2event.com/ru/events/1832967
Для читачів Sostav.ua – використай промо-код SOSTAV та отримай 20% знижку на квиток!
За матеріалами прес-релізу