Як розповідати в соцмережах про війну в Україні, щоб вас не забанили?

Пояснив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров в YouTube-інтерв’ю Маші Єфросиніній

Коментарі 1559

Михайло Федоров вважає, що потрібно розповсюджувати позитивний бренд нашої країни в світі.

– Наші партнери та громадяни інших країн мають розуміти, що ми однакові, що ми круті, що ми навіть кращі в чомусь. Тоді вони відчуватимуть, що вони борються за нас, як за себе, – розповів міністр цифрової трансформації. 

Він наголосив, що Мінцифри комунікує з міжнародними ЗМІ, щоб цивілізований світ розумів, як насправді працює Meta в Україні. Федоров впевнений, що міністерство обов’язково досягне результату в цьому питанні.

– Вже весь світ розуміє, що росія – країна-терорист. Росіяни – вбивці, це вже конкретний, визнаний факт. Зараз є окремі способи, як доносити правду про війну через незаблоковані у росіян ресурси, наприклад, через Telegram. Можна брати знімки військового кладовища у Севастополі місяць тому та зараз. На них видно, що там плюс чотириста могил. Тобто треба розуміти, як вони думають, та розбивати їхню пропаганду. Це якщо говорити про роботу з росіянами, – наголосив міністр в інтерв’ю Маші Єфросиніній.

Михайло Федоров запевнив, що в міністерстві знають про проблему блокування сторінок українців через висвітлювання реалій війни.

– Справді, зараз блокувань стало більше. Ми постійно спілкуємось з Meta. Я зустрічався з їхнім президентом глобальної політики, який відповідає за роботу з урядами, після цього у нас з’явились певні покращення щодо розблокування акаунтів. Ви бачите, що 90% сторінок таки розблоковують, за це дякуємо. Але взагалі ми монотонно, спокійно працюємо над тим, щоб вони змінили свою політику щодо модерації контенту, – розповів Федоров.

 video
За матеріалами персрелізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода