Як в Казахстані читання допомагає боротися з пандемією

Алматинські креативники розробили серію соціальних постерів і запустили соціальний челендж #readvscovid, закликаючи кожного залишатися вдома і читати книги в період карантину

Коментарі 1377

Креативне агентство SEED спільно з інтернет-магазином дитячих товарів MARWIN і Meloman використали цитати про ізоляцію і самотність з творів та листів Олександра Пушкіна, Бернарда Шоу та Льва Толстого. Таким чином соціальна ініціатива закликала казахстанців взяти участь в челенджі #readvscovid.

Взяти участь може кожен бажаючий: досить зробити фотографію з книгою, яка прикриває нижню частину обличчя як маска, викласти її в соцмережах з одним з хештегом #readvscovid або #зачитайсяотвируса.

На думку ініціаторів, книги – не просто один з кращих способів скоротити час, але й відмінна профілактика поширення вірусу, адже поки люди сидять за читанням вдома – вони захищені від хвороби. Для цього в соціальних постерах агентство SEED використало візуальний трюк: людина з відкритою книгою схожа на людину в медичній масці, а цитати відомих письменників розповідають про користь перебування вдома.

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода