Як зняти стрес на карантині: Mareven Food Europe за підтримки українських зірок запрошує медитувати

Mareven Food Europe (ТМ Rollton) разом з агенцією YARCHE запустили проєкт #медитуй для підтримки медиків і всіх, хто стресує. Павло Зібров, Сергій Бабкін, Марічка Падалко та Юрій Горбунов записали короткі аудіомедитації, що допоможуть зберегти спокій та настроїтись на позитивний лад.

Комментарии 1216
Останній місяць змінив життя багатьох та особливо – медичних працівників, які тепер виснажливо працюють у лікарнях 24/7. Щоб допомогти їм перезавантажитись – Mareven Food Europe зібрали українських зірок та записали короткі аудіомедитації. На medytui.online можна налаштуватися на бадьорий день з Марічкою Падалко та солоденько заснути під заспокійливий голос Павла Зіброва. Сергій Бабкін і Юрій Горбунов присвятили свої медитації подоланню стресу — вони допоможуть скерувати увагу та віднайти спокій.
Такі медитації оптимальні для тих, хто тільки знайомиться з цією практикою. Все, що потрібно зробити – знайти 5-12 хвилин вільного часу, одягнути навушники, зручно сісти чи прилягти. Включити запис та прислухатися до добре знайомого голосу – він підкаже, як перезавантажитись. Медитуйте вранці, вдень, ввечері або в моменти переживань.

Також у межах проєкту #ПідтримуюЛікарів компанія Mareven Food Europe та helsi.me доставили запас продуктів харчування для понад 700 медичних працівників у 12 клінік Київської, Тернопільської та Чернівецької областей. Усього лікарі отримали 37 000 одиниць продукції, щоб швидко пообідати та набратися сил.
На правах реклами
Обсудить с другими читателями:
Погода