Як зробити бізнес незалежним від централізованої ЛЕП

Якщо ваш офіс або підприємство розташоване в мікрорайоні зі старим житлофондом, то несучасне обладнання на підстанції може не забезпечувати належним чином ваші потреби в електроенергії. Часті вимкнення та перепади напруги не просто не дадуть повноцінно працювати. Вони можуть нашкодити офісній техніці та електроніці аж до повного виведення її з ладу.

Коментарі 1111

У такому разі налагодити стабільне функціонування обладнання життєво важливо, щоб забезпечити нормальний робочий процес усієї організації. Необхідне оснащення можна придбати в спеціалізованому інтернет-магазині електротехніки 220 Volt, перейшовши за посиланням https://220volt.com.ua/ до каталогу.

Які прилади потрібні

Для підтримання автономного живлення ваше приміщення необхідно оснастити такими приладами:

  • генератор;
  • стабілізатор;
  • джерело безперебійного живлення.

Ці пристрої працюють у зв'язці та виконують свою роль на кожному етапі електропостачання. Під час вимкнення електрики живлення здійснюється від резервного джерела — бензинового або дизельного генератора. Він автоматично вмикається у разі знеструмлення основної мережі. У проміжок часу, необхідний для його запуску, працездатність обладнання підтримується завдяки під’єднаному після генератора джерелу безперебійного живлення (переважно лінійно-інтерактивного типу).

Але така схема функціонує нестабільно. Класичний коректор вхідного коефіцієнта потужності, що застосовується у більшості сучасних ДБЖ, входить в резонанс із генератором, що призводить до несинхронної роботи та почергового вимкнення то одного, то іншого приладу. Щоб запобігти такій циклічності, потрібен інверторний стабілізатор. Він синхронізує генератор із безперебійником.

Як під’єднати

Все доволі просто. Центральна електромережа під’єднується до розподільного щита, від якого кабель прокладається до генератора з блоком автоматичного пуску. У разі знеструмлення він автоматично вмикається та подає електрику на стабілізатор напруги. Після чого живлення надходить на ДБЖ та повертається у щиток, звідки розподіляється між споживачами.

До навантаження та мережі стабілізатор під’єднується через клемник. Тут важливо встромити провід у відповідну клему. Стабілізатор вирівнює вихідну напругу генератора, що сприятливо впливає як на безперебійник, так і на генератор, який тепер працює без стрибків.

Спеціалісти компанії 220 Volt проконсультують вас щодо вибору обладнання, його монтажу та експлуатації.

Обговорити з іншими читачами:
Погода