Яка піца найпопулярніша в Україні

Українці найбільше полюбляють «Гавайську», «Маргариту», а також «Чотири сири». В Rocket назвали найпопулярнішу піцу в Україні.

Коментарі 2298

Українці дуже люблять піцу, але в залежності від регіону смаки істотно відрізняються. Аналітики сервісу доставки Rocket, дослідили замовлення за минулий рік і назвали найпопулярніший вид піци в різних містах країни.

Всього за 2020 рік кур'єри Rocket доставили в Україні понад 300 тис. замовлень з піцою. Щоб оцінити масштаб цієї цифри — уявіть 5 футбольних полів, повністю вкритих піцою. З них найпопулярнішою виявилася «Гавайська». Друге місце за «Маргаритою», тоді як на третьому — «Чотири сири».

Також великою популярністю користуються різні варіації м'ясної піци («Три м'яса», «Чотири м'яса», «Супер м'ясна» тощо). Така піца популярна в Миколаєві, Луцьку, Тернополі та Рівному. «Гавайську» більше люблять жителі Львова, Житомира, Івано-Франківська, Сум, Одеси та Полтави. «Маргарита» в лідерах в Києві, Дніпрі, Кривому Розі, Вінниці та Харкові.

З усього списку міст виділяється Павлоград, Херсон, Чернігів і Запоріжжя. Так, в Павлограді найпопулярнішою піцою виявилася «Шахтарська». У Херсоні віддають перевагу «Палермо», в Чернігові — «Баварській», а Запоріжжя частіше замовляє «Цезар».

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода