Яна Брензей стала ведучою новинного проєкту у форматі блогу «За Вікнами»

Команда інформаційної програми Вікна-новини на СТБ запустила перший авторський новинний проєкт у форматі блогу - проєкт «За Вікнами» із Яною Брензей. Щотижня Яна розповідатиме новини, які обурили, насмішили чи зацікавили її найбільше.

Коментарі 2482

“Теми для кожного випуску нам диктуватиме саме життя. Адже основа проєкту - це новини. Я добираю ті, які протягом тижня зачепили мене найбільше, і про які мені є, що сказати. В ефірі «Вікон» я, як ведуча, обмежена хронометражем і форматом, тому не можу висловити усе, що могла б. У проєкті «За Вікнами» я намагаюся дати додаткову цінність кожній історії, знайти нові факти або подивитися на подію під іншим кутом, вписати її у контекст. Це як тижневик, але у сучасному, швидшому і більш суб‘єктивному форматі. А ще - це можливість поговорити напряму із глядачами. Я особисто відповідаю на коментарі під випуском, тож якщо вам буде, що сказати по суті - не стримуйтесь, пишіть”, - прокоментувала ідею створення новинного блогу його ведуча Яна Брензей.

Минулої неділі глядач вже міг побачити перший випуск новинного блогу “За вікнами”. У програмі Яна Брензей розповіла про смертельну аварію у Харкові, чому варто говорити з дітьми про секс, антивакцинаторську пропаганду та істерику у Росії. Ведуча підняла такі важливі теми для обговорення, як рання вагітність, природні катаклізми та ще раз наголосила на важливості вакцини від ковіду.

 video

Нагадаємо, інформаційно-аналітична програма «Вікна-новини» на СТБ входить у склад об’єднаної редакції інформаційного мовлення Дивізіону «Новини» групи StarLightMedia, а також у топ найкращих інформаційних програм на українському телебаченні. Це перші незалежні новини в Україні, яким уже 25 років довіряють глядачі. За дотримання високих стандартів журналістики «Вікна-новини» неодноразово були відзначені професійними телевізійними преміями.

«Вікна-новини» на СТБ виходять з понеділка по п’ятницю об 11:30, 14:30, 17:30 та 22:00.

Ведучі ― Тетяна Висоцька, Яна Брензей, Ольга Кучер, Володимир Павлюк, Орест Дрималовський.

Дивіться новий випуск “За вікнами” щонеділі о 18.15 на YouTube-каналі Вікна-новин!

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода