Японський міністр отримає цифрового двійника з "покращеними розумовими здібностями"

Міністр цифрових технологій Японії Таро Кон отримає цифрового двійника.

Коментарі 916
Як повідомляє Eurekalert, кібернетичний аватар – це не просто робокопія конкретної людини, а по суті її найкраща версія, з покращеними фізичними та розумовими здібностями.

"Клонований" міністр допоможе дослідникам зрозуміти, як люди сприймають таких двійників і чи зможуть вони потенційно замінити справжню людину. Це дозволить визначити нові соціальні норми для суспільства аватарів.

Вважається, що подібні аватари дозволять людям брати участь одночасно у декількох заходах, не перебуваючи на місці фізично. У перспективі власники зможуть одночасно керувати кількома такими двійниками, що дозволить підвищити ефективність бізнес-операцій.

Програма досліджень і розвитку Moonshot відбувається під керівництвом Кабінету міністрів і засприяння Японського агентства з науки та технологій. Результати перевірки цієї концепції за допомогою міністра Таро Кон планують отримати до кінця року.

Метою програми Moonshot називають прагнення до 2050 року створити суспільство, в якому люди будуть звільнені від обмежень тіла, мозку, простору та часу.

За матеріалами Liga.net
Обговорити з іншими читачами:
Погода