YASNO у своїй весняній кампанії закликає знаходити час для себе

Постачальник електроенергії та енергоефективних рішень YASNO запускає весняну кампанію «Світи! Світ – це ти!». Її мета – нагадати про час, який важливо знаходити на себе та робите те, що надихає: займатися спортом, творити, відпочивати. Бо саме такі речі допомагають стати щасливішими та енергійнішими і віднайти внутрішнє світло.

Комментарии 1289

Щоб привітати клієнтів з весною, YASNO пропонує всім охочим прийняти участь в  інтерактиві «Яким світлом ти сяєш?». Він доступний за посиланням https://yasno.com.ua/promo

«Коли ми світимось зсередини, то здатні освітити весь світ! Ми розуміємо, наскільки важливо знаходити час для себе. Щодня у своїй діяльності ми вдосконалюємо сервіси, аби наші клієнти могли передати показання, оплатити за електроенергію та отримати консультацію дистанційно, всього за декілька хвилин. Це збереже для вас ще більше часу на улюблені справи», - сказав директор YASNO в Києві Віктор Мельников.

Декілька відповідей на ясні запитання інтерактиву дозволять дізнатись, яким світлом ви сяєте: як зірка, сонце чи квазар? Приємним сюрпризом будуть яскраві анімовані маски, за допомогою яких можна зробити гарні фото для своїх сторінок у соцмережах та поділитись із друзями.

За матеріалами прес-релізу

Обсудить с другими читателями:
Погода