«YOUкраїна»: соціальна дослідницька ініціатива Factum Group Ukraine

Як впливає на нас вимушена ізоляція? Як знайти в кризі позитив? Які стратегії подолання стресу знаходять українці? Які ще питання ми поставимо собі?

Коментарі 1631
Стартує соціальна ініціатива «YOUкраїна»: дослідження того, що знають, про що переживають та як діють українці в умовах соціальної ізоляції.

Дослідницька агенція Factum Group Ukraine запускає некомерційний онлайн моніторинг «YOUкраїна» із висвітлення обізнаності, переживань та намірів українців щодо ключових сфер життя, з аналізу їхньої соціальної та економічної активності в період карантинних заходів.

Метою організаторів проекту є надання суспільству актуальної та якісної аналітики про те, що українці думають, знають, відчувають та роблять.
Організатори наголошують, що проект не є комерційним, а інформація буде доступна кожному безкоштовно.

Наразі опубліковані перші результати проекту, підсумки якісного дослідження.
Метою цієї частини дослідження був аналіз розмаїття підходів, думок, переживань, стратегій українців у боротьбі зі стресом на тлі поширення COVID-19 і запровадження вимушеної соціальної ізоляції, а також пошук того, що позитивного знаходить кожен у нелегкій ситуації.

Наступні хвилі дослідження будуть проводитися як кількісний моніторинг задля статистичної оцінки змін у думках та настроях українців. Дослідження є відкритим проектом, а отже, кожен може запропонувати свої запитання до українців, найкращі з яких будуть додані до дослідження.

Іван Дубінський, CEO Factum Group Ukraine:
«Це соціальна ініціатива. Не для комерції чи політики, а для кожного, для мене і для тебе. Ми живемо в Україні, працюємо в Україні і любимо Україну. Ми дослідники, це наша професія, ми хочемо, щоб кожний, хто хоче, знав, що українці думають і відчувають».

Ніка Єлізарова, Research Director Factum Group Ukraine:
«Сьогодні суспільство переживає новий виклик. Ми багато розмірковували над тим, який внесок власне можемо зробити ми. Адже відповідальність за майбутнє країни, насправді, на кожному з нас. Ми сподіваємося, що ця ініціатива, YOUкраїна, перетвориться на платформу, що зможе об’єднати всіх, хто зацікавлений в об’єктивній інформації та готовий використовувати її для подальших суспільних ініціатив. Проект відкритий до нових актуальних запитань, які може направити нам кожен небайдужий. Найактуальніші запитання ми поставимо українцям».

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода