YouTube обмежив монетизацію старих роликів за нецензурну лексику

Нові обмеження торкнулися відео, які виходили до зміни політики платформи

Коментарі 1052
Після листопадових змін політики YouTube та заборони на нецензурну лексику майданчик почав знімати монетизацію не лише з нових, а й зі старих роликів, випущених до старту обмежень. Відеохостинг перестав розділяти лайки на ступені грубості і став «ставитися однаково» до всієї ненормативної лексики: під заборону потрапили не лише грубіші вирази на літеру F, а й слово «crap» («лайно»), пише Eurogamer.

Заборона також не залежить від тематики каналу — це особливо обурило ігрових блогерів, оскільки часто вони не можуть передбачати своїх реакцій на скримери та інший несподіваний чи лякаючий контент в іграх, зазначає видання.

До змін YouTube класифікував лайливі вирази на рівні серйозності: легку, помірну, сильну і екстремальну. "Помірні" вирази можна було використовувати протягом перших 30 секунд відео без втрати монетизації, найменш грубі hell і damn можна було навіть поміщати на обкладинку ролика.

Тепер «легкі» лайки виключені зі списку заборонених, а решта отримали однакову цензуру — монетизацію за таке порушення можуть зняти. Як передає видання, блогери поскаржилися на відміну монетизації за старі ролики навіть за одне слово протягом усього відео. Вони також заявили, що YouTube не повідомляв їх про це.

Крім того, під обмеження потрапив жорстокий контент, а також сцени сексуального характеру – на такий контент наклали обмеження. Раніше сцени можна було показувати в іграх, але не в реальному житті. Нова політика заборонила демонстрацію жорстокості і в іграх та демонетизувала такий контент.
Обговорити з іншими читачами:
Погода