YouTube відмовився публікувати відео з підсумками 2020 року

У відеосервісі 2020 рік назвали «зовсім іншим».

Коментарі 1663

YouTube не буде публікувати топ найпопулярніших відео 2020 року, оскільки «2020 є зовсім іншим». Про це відеосервіс повідомив у Twitter.

_«Починаючи з 2010 року ми завершували кожний рік Rewind, згадуючи найбільш успішних авторів, відео та тренди. Подобається вам це чи ви памʼятаєте тільки 2018 рік завжди мав ставати святом для вас. Але 2020 рік був іншим. І здається неправильним вдавати, ніби це не так. Тому цього року ми беремо перерву з Rewind»,_ — зазначили в компанії.
Відео YouTube Rewind 2018, що отримало найбільшу кількість дизлайків за всю історію YouTube. Відео отримало понад 18 мільйонів дизлайків і 2,9 мільйона лайків. Цей ролик вважається таким, що отримав найбільшу кількість дизлайків за всю історію YouTube.
 video
Ініціативу платформи підтримали користувачі Twitter. «Правильне рішення. Так ви не отримаєте 4 млн дизлайків», - написав користувач Twitter під ніком Mr.Roach.

Нагадаємо, yайпопулярнішим на YouTube стало відео південнокорейської компанії Pinkfong «Baby Shark». Його переглянули понад 7 мільярдів раз. Дитяча пісня про сімейство акул випередила попереднього рекордсмена — латиноамериканського співака Луїса Фонса з піснею «Despacito».

За матеріалами https://ms.detector.media
Обговорити з іншими читачами:
Погода