Юлія Кушніренко очолить функцію PR та SMM В АЛЛО

До команди національного маркетплейса і мультиканального рітейлера АЛЛО приєдналася Юлія Кушніренко у ролі Head of PR & SMM.

Коментарі 1873

Юлія відповідатиме за розробку та реалізацію комунікаційної стратегії компанії, в тому числі й у соціальних мережах, вести комунікацію перших осіб, напрям КСВ й антикризовий PR, керувати прес-офісом.

Юлія Кушніренко працює в сфері комунікацій 15 років, має як корпоративну, так і агентську експертизу. Понад два роки як Account Director керувала найбільшим клієнтським аккаунтом у комунікаційному агентстві Be—it, раніше відповідала за комунікації розвитку мобільного інтернету в Київстар, зокрема, запуску 3G зв'язку в Україні. Протягом декількох років курирувала напрямок media relations в агентстві SPN Communications. На рахунку Юлії проекти з нагородами Sabre та Effie, досвід роботи з такими клієнтами як Mastercard, Київстар, Roshen, Borjomi та іншими.

«Посилення нашої команди — логічний етап розвитку бізнесу. Компанії АЛЛО 23 роки, нам довіряють мільйони клієнтів по всій Україні, і вимоги до рівня комунікацій постійно зростають. Ми раді, що важливою стратегічною функцією PR & SMM буде керувати експерт із досвідом. Наша співпраця з Юлією дозволить компанії втілювати нестандартні проекти і ще більше закохати аудиторію в бренд АЛЛО», — відзначив Chief Marketing Officer ГК АЛЛО Артур Матковський.

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода