Юлія Литвиненко запускає авторське ток-шоу “Люди великого міста” на телеканалі KYIV.LIVE

До команди телеканалу KYIV.LIVE приєдналася українська журналістка і телеведуча Юлія Литвиненко, яка до теперішнього часу працювала на телеканалі ZIK.

Коментарі 1847

Юлія Литвиненко відома українським глядачам, зокрема, за інформаційною програмою “Факти” на телеканалі ICTV, програмою “Позаочі” на телеканалі “К1”, “Правила життя” і “Треба поговорити” на телеканалі ZIK.

На телеканалі KYIV.LIVE Юлія Литвиненко вестиме ток-шоу “Люди великого міста” діалог про сучасне життя з людьми, що впливають на місто та країну. Гостями програми стануть політики, топ-чиновники, експерти, лідери думок та зірки українського шоу-бізнесу. 

Щодня з понеділка по п’ятницю протягом години ведуча та запрошений гість програми висвітлюватимуть актуальні теми з життя Києва та спробують спрогнозувати й визначити, в якому напрямку рухається мегаполіс.

“Я впевнена, що наша програма стане цікавою та корисною для глядача, адже теми, про які ми говоритимемо у студіїї, стосуються кожного з нас. “Люди великого міста” – це відверта розмова, спроектована у майбутнє, – вона про цінності, філософію життя та розуміння сучасної урбаністичної культури”, - зазначила Юлія Литвиненко.

Прем’єра ток-шоу “Люди великого міста” відбудеться 21 грудня о 18:00 на телеканалі KYIV.LIVE .

Відомо, що до команди телеканалу вже приєдналися Дарина Качковська, яка очолила телевізійне напрямок телеканалу KYIV.LIVE, Марина Польшина —  головний режисер телеканалу; Дмитро Зубко —  операційний директор холдингу, Катерина Печерна —  керівниця  прес-служби і Віталій Мельник —  головний оператор холдингу.

Нагадаємо, KYIV.LIVE — це перший телеканал про країну і столицю для жителів Києва. З листопада 2020 Інститут когнітивного моделювання здійснює консультаційний супровід телеканалів KYIV.LIVE і ODESA.LIVE.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода