З добром у серці

Провідна європейська транспортна компанія Bolt і фонд «Серця майбутнього» об’єднуються для допомоги дітям із вродженими вадами серця.

Комментарии 2016

Кожен із нас має потребу в любові й турботі. Напередодні 14 лютого ми купуємо подарунки, квіти і листівки, щоб висловити свої почуття. Ми, команда Bolt, готуємо безліч святкових сюрпризів для пасажирів нашого сервісу. Але нам також хочеться подарувати дещо важливе тим, кому дійсно потрібна турбота і чиїм серцям необхідна реальна допомога.

Щороку в Україні народжується більше 4-х тисяч дітей з вродженими вадами серця. Таким малюкам можна допомогти за допомогою ендоваскулярного втручання (це хірургічне втручання, коли інструментарій вводять крізь невеликі розрізи або проколи в стінках судин). Але вартість обладнання для проведення необхідної операції є занадто високою для багатьох батьків.

14 лютого, у День всіх закоханих, компанія Bolt організовує благодійну акцію. У цей день частина суми з кожної поїздки в категоріях Comfort і Business буде передана фонду «Серця майбутнього». Це ніяк не позначиться на вартості поїздки для пасажира.

Зібрані кошти підуть на закупівлю оклюдерів — спеціальних пристроїв, які необхідні для корекції дефектів серця, а також на закупівлю обладнання для реанімацій.

«У цей святковий день ми організовуємо благодійну акцію, щоб врятувати серця. Я впевнений, що ми зможемо допомогти багатьом дітям, і завдяки акції Bolt кожен користувач зможе зробити свій внесок у цю благородну справу», — коментує регіональний менеджер Bolt в Україні Тарас Потічний.

«В Україні більшість дітей з вродженими вадами серця не можуть отримати лікування відповідно до загальноприйнятих світових стандартів. І ми робимо все, щоб виправити цю ситуацію. Ми впевнені, що спільна акція з компанією Bolt допоможе нашим дітям», — зазначив Богдан Володимирович Черпак, президент благодійного фонду «Серця майбутнього».

За матеріалами прес-релізу

Обсудить с другими читателями:
Погода