З офісу R Agency викрали дві золоті нагороди

У п’ятницю, 5 червня, близько 22:00 невідомі викрали з офісу київської незалежної агенції R Agency дві золоті нагороди Ukrainian Creative Stories за пакування та айдентику для сімейної виноробні Fathers Wine.

Коментарі 16519
На місці злочину булознайдено обгортку від батончика EatMe, недопиту бляшанку Green Energy тазаписку: “Це вам за той момент у кейсовому відео”.
 video

“На моїй пам’яті це перший випадок такого зухвалого свавілля. Я прийшла в понеділок о 8-ій прибирати приміщення, і помітила, що двері виявились відчиненими. Заходити не стала, відразу подзвонила у міліцію (поліцію, прим. ред.)

Мені здається дивним, що зникли нагороди лише цього року. Таке враження, що злочинці йшли на справу з конкретною метою, але поки не зрозуміло якою. Я думаю, якби в них була можливість, вони б вкрали ще й 3 бронзи і навіть шортлист. На щастя, дипломи за ці нагороди ще не відправили”, - Надія Василівна,  прибиральниця R Agency.

Наразі поліція проводить оперативні дії з розшуку зловмисників. Якщо у вас є будь-яка інформація, яка допоможе встановити їх особу, напишіть листа на info@r-agency.com.ua.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода