Зірка серіалу "Венздей" стала амбасадоркою бренду Adidas

Дженна Ортега стала улюбленицею багатьох фанатів серіалу "Венздей". Спортивний бренд Adidas запросив її стати амбасадоркою.

Коментарі 1553
20-річна американська акторка Дженна Ортега, яка зіграла доньку Венздей відомої на увесь світ сімейки Аддамсів, стала справжньою зіркою.

Спортивний бренд Adidas вирішив, що така хвиля популярності акторки піде їм на користь, тож запросили Дженну Ортегу стати їхньою амбасадоркою.

Та варто зазначити, що акторка не буде представляти марку Adidas, а новий бренд компанії, який з’явиться незабаром. Інформація про нього поки що є засекреченою.

І хоч дівчина любить готичне чорне вбрання, в одному зі своїх інтерв’ю вона говорила, що любить спортивні речі, особливо відомий бренд Adidas.

У дитинстві у мене завжди були кросівки та футболки Adidas. Дотепер велика частина мого гардеробу складається з культових трьох смужок. Для мене велика честь стати частиною цієї легендарної родини творців змін та бути обличчям її абсолютно нової марки. Не можу дочекатись, щоб вам це показати, – розповіла юна акторка.

Сам бренд зазначає, що обрали Дженну Ортегу амбасадоркою через те, що вона є молода, прогресивна та викликає хвилі захоплення по всьому світу.

За матеріалами 24tv.ua
Обговорити з іншими читачами:
Погода